Супермісяць 3 липня 2023 року: чим небезпечний Оленячий Місяць і як пережити його без втрат

Супермісяць 3 липня 2023 року: чим небезпечний Оленячий Місяць і як пережити його без втрат

Відкриває середину літа Оленячий Місяць. Він може дуже ускладнити день будь-якому знаку зодіаку, якщо до нього не готуватися. Давай розбиратися, чим небезпечний такий Повний місяць і що він може тобі принести.

Не встигли ще всі відійти від ретроградного Сатурна, як виявилося, що незабаром настане Супермісяць. У липні 2023 року воно випадає на 3 число і також називається Оленячим Місяцем. Цей період вважається дуже нестабільним і насиченим на емоції – а значить, до нього потрібно бути гранично готовою. Повня – це момент, коли Місяць досягає точки навпроти Сонця. Тоді він стає максимально яскравим та розкриває найбільшу кількість енергії. Що й казати, це може сильно вплинути на твій стан. Особливо такі зміни стосуються чутливих знаків зодіаку, які схильні накручувати себе.

Давай розбиратися, як же впоратися із цією подією.

Що таке Оленячий Місяць і до чого тут олені?

Коли повний Місяць знаходиться в найближчій точці до Землі, таке явище називається Супермісяцем. На рік воно може відбуватися по 3-4 рази, тому подія вважається досить рідкісною. При цьому візуально супутник Землі збільшується не так сильно, але різницю можна помітити навіть неозброєним оком.

Повний місяць отримав таку назву через індіанські племена, оскільки саме в цей період у самців оленів виростають нові роги. У Європі Оленячий Місяць ще називали Сінний, інші культури навіть Вовчий. Однак більше прижилася асоціація з рогатими тваринами та стала традиційною у всьому світі.

До речі, через близькість до горизонту 3 липня супутник Землі навіть може набувати жовтих або рожевих відтінків. Таке точно не варто пропускати.

Що відбувається під час Супермісяця?

Місяць у природі впливає на припливи та відливи — те саме відбувається і в емоційному плані. Він може впливати на розумові процеси людини. У цей час є можливість переглянути деякі свої переконання та подумати над важливими речами. Головне тут не захопитися змінами надто сильно.

Період Супермісяця ще викликає сплески енергії. Не дарма ж якраз при повному Місяці тварини та люди стають активнішими. Це може позначитися і на твоєму стані, тому будь готова до негативних емоцій.

На момент Оленячого Місяця супутник перебуватиме у Козерозі. Земний знак зодіаку сповнений амбіцій і цілей, тож тобі краще теж задуматися про свої досягнення.

Як на нас вплине Супермісяць?

Під час Супермісяця про спокій та стабільність доведеться забути. Через сильний вплив небесного тіла всередині може з’явитися тривога. Це здатне призвести до напруження, а воно вже — до повноцінного конфлікту. Тож краще постаратися контролювати свою занепокоєння.

На жаль, тривожністю Супермісяць не обмежується.  Так що так важливо пережити цей короткий період, а потім обов’язково стане легше.

Чого слід боятися під час Оленячого Місяця?

Як уже було сказано, період Оленячого Місяця сповнений тривог. Приємного у ньому мало. Краще відкласти усі ділові зустрічі та інші відповідальні заходи. У гіршому випадку все може піти не за планом і спричинити погані наслідки.

Через підвішений стан будь-які починання можуть з тріском провалитися, так що постарайся не експериментувати і не приймати надто поспішних рішень. Час Супермісяця краще провести в стабільності та звичній обстановці. Це сприятиме твоєму спокою та комфорту (а кардинальні зміни можеш відкласти на потім).

Що хорошого принесе Супермісяць?

Проте все не так погано, як може здатися. Крім сильних хвилювань, Супермісяць також здатний добре вплинути на твій творчий потенціал. Це ідеальний час для аналізу власних бажань та цілей. Повня допоможе тобі поринути в себе і розслабитися. Звичайно, тільки якщо раніше відпустити всю тривогу і сконцентруватися на позитивних речах.

Оленячий Місяць вважається хорошим приводом провести час із близькими та рідними. Тільки для цього потрібна впевненість, що у разі чого ваша розмова не закінчиться сваркою. У період сильного емоційного напруження друзі можуть допомогти впоратися з ним і додати тобі впевненості у собі. Головне лише знайти правильних співрозмовників.

Які обряди проводяться в Супермісяці?

Найчастіше в Супермісяці проводяться обряди на міцну любов і багатство. При цьому в обох випадках важливо взаємодіяти з Місяцем та природою. Наприклад, для першого ритуалу знадобляться гілки дерев, а для другого – джерельна вода. Хоча дехто вважає, що досить просто щиро чогось побажати.

За Оленячого Місяця добре займатися медитацією та роботою над собою. Можна заодно почистити карму та налагодити стосунки зі своїм оточенням. До речі, із цією подією пов’язані й деякі народні прикмети. Кажуть, перший поцілунок такої ночі — початок довгого й міцного кохання. А от сонячних променів краще уникати, інакше потім снуватиметься кошмари

3 липня обіцяє бути досить тяжким днем, якщо неправильно розподілити свою енергію. Краще залиши всі справи та присвяти час самій собі. Все одно будь-які робочі питання з великою ймовірністю стануть проблемами. Так що сам Всесвіт дає тобі знак влаштувати позаплановий вихідний!

Супермісяць впливає не лише на воду, а й на всіх нас, тому будь особливо обережна.

Зрештою, нехай явище і називається оленячим, це ще не означає, що роги з’являться в тебе. Нікуди не поспішай і думай, перш ніж щось зробити. Тоді тобі точно нічого не загрожує

You cannot copy content of this page