Супермісяць у липні 2023 року найменше вплине на ці 3 знаки зодіаку

Прийдешній повний місяць (в даному випадку супермісяць) принесе в космос таку необхідну стабілізуючу енергію. Але хоча ці заземлюючі вібрації повернуть багато знаків до реальності, три знаки зодіаку навряд чи постраждають від Супермісяця.

Близнюки

Цього місяця повний місяць приверне вашу увагу до ваших спільних ресурсів, кордонів і приватних справ. Можливо, ви зараз займаєтеся фінансовою ціллю або уважніше придивляєтеся до активів, якими ділитеся з іншою особою. Цей місячний час — вдалий час для налагодження будь-яких грошових питань, а також для розгляду планів і цілей, які ви маєте в цій сфері свого життя. Подивіться уважно на те, що у вас зараз, Близнюки. Ви зараз задоволені тим, що маєте?

Лев

3 липня повний місяць у Козерозі підкреслить ваш шостий дім роботи, розпорядків і звичок, що спонукає вас подумати про те, як ваші ритуали підтримують ваше прагнення до довгострокового успіху та продуктивності. Це може бути день для вас, щоб зайнятися виконанням зобов’язань, які накопичилися, або можливість для вас розглянути нові ефективні способи залишатися на висоті своїх обов’язків і зобов’язань. У будь-якому випадку, це точно буде день, коли ти зможеш засукати рукави та взятися за роботу, Леве.

Водолій

3 липня повний місяць у Козерозі проливає світло на вашу підсвідомість і звички. Вам буде запропоновано розглянути способи, якими ви можете включити більше структури в цю сферу зараз, Водолій, що зробить це вдалим часом для руйнування старих шаблонів. Можливо, ви зараз не готові розпочинати нові починання, і це нормально — сьогодні більше про відпочинок і відновлення, ніж про щось інше. Визнайте будь-яку поведінку, у якій ви брали участь, і яку ви хотіли б звільнити, а потім дайте собі час, щоб очистити її.

You cannot copy content of this page