Життєві історії
Свекруха взяла у нас гроші на лікування, а сама купила нову теплицю. І ми ще винні. – «Не допомагаємо!»

У нас з чоловіком двоє дітей, і наша фінансова ситуація явно бажає покращення  – живемо в маленькій, двокімнатній квартирі, і не можемо навіть собі дозволити зробити в ній нормальний ремонт.

Забезпечення двох школярів обходиться нам недешево – намагаємося, щоб діти були добре одягнені, смачно нагодовані, і займалися в секціях за інтересами. Тому ми обоє з чоловіком працюємо, але живемо дуже скромно – рідко купуємо собі нові речі, і кожну вільну копієчку відкладаємо на «чорний» день…

По можливості, я намагаюся допомагати своїм батькам – тато не працездатний, тому навіть невеликі суми грошей їм з мамою дуже потрібні. Якби я цього не робила, то мама сама б точно не впоралася, так як татові препарати дорого коштують. Я не роблю з цього секрету, але і посвячувати інших людей в свої проблеми не дуже люблю.

У чоловіка в родині зовсім інша ситуація. Його мама – цілком молода і здорова жінка, яка повністю поглинена своїм особистим життям і роботою. За той час, як ми з чоловіком разом, вона встигла поміняти двох чоловіків. Через своє активне життя, свекруха дуже рідко допомагає мені з дітьми. Фінансову участь вона теж проявляє по мінімуму – передає внукам на свята якісь іграшки, і іноді одяг.

Єдина людина, яка мені з родичів чоловіка дійсно допомагає – це його тітка, для якої повозитися з нашими діточками чи допомогти з покупкою речей для них завжди було великою радістю. Вона дуже делікатна людина, тому ніколи і нічого не просить у нас в замін. А ось мама чоловіка – її повна протилежність…

Нещодавно Олена Семенівна дізналася про те, що я віддаю частину своєї зарплати батькам. Вона і раніше постійно прибіднялася перед нами, і намагалася тиснути на жалість, щоб син підкинув їй грошенят, а після цієї інформації і зовсім на нас напосіла: мовляв, чому це я своєму батькові виділяю гроші з сімейного бюджету, а її син їй «на старості років»- ні. Ми намагалися їй довести, що її нестабільний тиск в порівнянні з лежачістю мого тата – це дрібниця, але вона і слухати цього не захотіла.

Словом, щоб не розпалювати суперечку, нам з чоловіком довелося поступитися. Ми дали Олені Семенівні гроші, які потрібні були їй нібито на лікування – довелося в цьому місяці відправити моїм батькам значно меншу суму, і відкласти покупку взуття для мене… Також вона взяла зі свого сина обіцянку, що він тепер буде допомагати їй щомісяця.

В кінцевому підсумку з’ясувалося, що Олена Семенівна на наші кошти купила нову теплицю на дачу. У мене просто немає слів… Ця жінка фактично обібрала мого непрацездатного батька і використала нас з чоловіком, хоча знає, що ми і так живемо дуже бідно… Як тепер спілкуватися з цією жінкою, і як уникнути подальших поборів?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page