Свій дім, весілля та бурхливе непорозуміння: у чому пощастить знакам Зодіаку вже цього літа

Астрологи  поділилися прогнозом на другу половину 2023 року, назвавши головних везунчиків, яких оберігатиме сам Всесвіт цього літа.

СКОРПІОН. Для Скорпіонів рік Водяного Кролика стане щасливим та особливим періодом. З весни у Скорпіонів з’явиться можливість знайти втрачених родичів, придбати власне житло. Самотні представники знаку зустрінуть свою другу половинку. Це знайомство буде доленосним.

Ті Скорпіони, які вже у стосунках, насолоджуватимуться сімейною ідилією. Успіх переслідуватиме їх повсякчас.

КОЗЕРІГ. Народжені під цим сузір’ям відчують, як відступає напруга та гостра необхідність контролювати все довкола. Козероги відчують задоволення від життя. Навіть домашні справи приноситимуть їм задоволення. З’явиться шанс покращити свої житлові умови – купити квартиру чи будинок.

На когось чекає довгоочікувана звістка про появу дитини. Доходи помітно зростуть. Гроші приходитимуть аж до 2024 року.

ТЕРЕЗИ. Терезам, які не надто успішні в діловій сфері, але не варто переживати через це. І не варто починати навіть дрібних сварок, адже найменша суперечність зараз здатна вилитися в бурхливий конфлікт усього життя. Цим людям має повезти в особистій сфері, вважають астрологи. Романтичні почуття переповнюватимуть серця, любов закрутить голову, не виключено, що хтось зустріне свою другу половинку і побачить появу спадкоємця.

Решта відійде на другий план. Чекайте на цікаву пропозицію і у вас з’явиться можливість пристойного заробітку.

You cannot copy content of this page