Світ прокидається, рух прискорюється: китайський гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня

Понеділок, 27 лютого: Ян Вогонь на Драконі

Цей понеділок винятково хороший для будь-яких справ — від великих покупок до налагодження відносин. Енергії сильні, активні. Варто скористатися ситуацією і не витратити день на розгойдування та порожнє проведення часу.

Плануйте на понеділок більше важливих, доленосних для вас справ. Можна робити великі покупки – цьому допоможе знак Землі в Драконі. Угоди мають пройти легко та бути досить вигідними.

Непоганий понеділок і для серцевих справ та й взагалі для налагодження взаємин. Складні переговори, побачення, розставання, зустрічі з бізнес-партнерами — усі ці справи мають сенс планувати на понеділок.

Не варто в понеділок брати кредити і вступати в обтяжливі стосунки, чи то на роботі, чи в особистому житті.

Вівторок, 28 лютого: Інь Вогонь на Змії

Другий сприятливий день цього тижня. На відміну від понеділка, вівторок буде м’якшим і розміренішим. Знаки Вогню, як і раніше, гріють, це приносить оптимізм і бажання рухатися. Продовжуємо розганяти локомотив особистої енергії задля досягнення важливих цілей.

Плануйте на вівторок завершення розпочатих у понеділок справ. День особливо сприятливий для спілкування у будь-якому вигляді — від ділових переговорів до романтичних побачень.

Несприятливо у вівторок влаштовувати змагання у будь-якому вигляді — енергії дня зрівнюватимуть шанси всіх учасників, виграшу досягти буде дуже важко. Не варто вступати в суперечки і займатися поділом майна, тільки якщо ваша позиція свідомо слабша. Тоді навпаки – сміливо йдіть у бій, вам може пощастити.

Середа, 1 березня: Ян Земля на Коні

Середа – день посилення Вогню. Він, звичайно, не такий сильний, як буде влітку, але все ж таки після довгого правління зимових енергій, дні Вогняних енергій навіть у лютому виділяються своєю активністю та бажанням рухатися вперед. Знак Коня, до речі, символ подорожей, тому зовсім не дивно, що в середу комусь захочеться зрушити з місця.

Не дуже рекомендовано вчиняти в середу дії, де потрібна увага до деталей, витримка та акуратність. Переїзд, початок будівництва, ремонту та будь-які адміністративні справи залиште на інші дні.

Четвер, 2 березня: Інь Земля на Козі

У четвер потрібно закріпити успіх попередніх днів. Сконцентруйтеся на тому, щоб отримати дивіденди: чи то матеріальний прибуток, чи хороше враження на важливу для вас людину. Застосуйте всю свою практичність і господарність – знаки Інь Землі, що правлять цього дня, дуже люблять таке.

Плануйте на четвер будь-які господарські справи: ремонт, облаштування будинку. Ретельне планування далекого чи близького майбутнього також призведе до добрих результатів. Головне – увага до деталей.

П’ятниця, 3 березня: Ян Метал на Мавпі

П’ятниця не призначена для серйозних справ та активностей. Подвійне зіткнення Дерева і Металу, що дуже не люблять один одного, майже гарантовано зруйнує будь-які плани.

Найкраще на п’ятницю нічого не планувати і жити за принципом — «куди течія винесе». Кожен з нас має свій щоденний набір рутини. Займіться цим. Важливо не чекати багато як від себе, так і від інших.

Субота, 4 березня: Інь Метал на Півні

Субота продовжить парад зіткнень. Причому, незважаючи на Інь природу дня, енергії можуть виявляти дуже твердо. До сутички Інь Металу та Інь Дерева запросто можуть додати п’ятничні афтершоки.

Кількість негативних аспектів цієї суботи просто зашкалює — починаючи від порушення планів і втрати часу до великих проблем із протилежною статтю. Рекомендації ті ж, що й на день раніше — не чекати і не планувати. Плисти за течією та робити це максимально акуратно.

Неділя, 5 березня: Ян Вода на Собаці.

Неділя нас має порадувати. Після декількох днів безнадійної тряски очікується легкий і спокійний день. На неділю плануйте все, що довелося відкласти на потім. Добре починати важливі справи або, принаймні, добре їх обміркувати. Ставте цілі, прокладайте до них уявний шлях, обговорюйте ваші плани з важливими для вас людьми.

Сприятливо в неділю влаштовувати зустрічі та різні посиденьки, ходити на побачення.

You cannot copy content of this page