Світ Водоліїв перевернеться від великих грошей, Дів і Тельців – від пастки пліткарів і екстриму, а на Раків чекає несподівана розв’язка бурхливих подій

Астрологічний прогноз на 1 травня для кожного знаку Зодіаку.

ОВЕН. Прекрасний настрій допоможе Овну виконувати будь-які справи і продуктивно спілкуватися. Обставини не завадять домагатися задуманого, навпаки, ймовірні щасливі випадковості й загадкові збіги. Зірки не радять виливати душу першому зустрічному: ви ж не знаєте, які плани у цієї людини. А ось уникати нових захоплень не варто, вони перекрасять ваше життя і допоможуть розкритися різним талантам.

ТЕЛЕЦЬ. Ви можете стати лідером громадських думок, красномовства і наявних аргументів для цього достатньо. Робіть усе, що вважаєте за потрібне, з боку планет немає перешкод для втілення в життя ваших цілей, але остерігайтеся пастки заздрісників. Єдине – не дозволяйте собі зайвої прямолінійності, коли будете когось критикувати. Слово, як відомо, не горобець! У найближчому майбутньому на Тельця чекає щось екстремальне або екзотичне, тож ваша потреба в гострих відчуттях буде повністю задоволена.

Близнюки: Енергетика цього періоду підштовхне Близнюків у бік екстремальних експериментів. Жага пригод на багато що закриє очі, але все ж, як радять зірки, не забувайте хоча б про елементарну обережність. Вхідні пропозиції бажано обмірковувати з усіх боків, не поспішайте їх миттєво відкидати або приймати. Деякі нюанси періоду змусять Близнюків відчути себе героєм блокбастеру, який, як і належить, буде видовищним і насиченим.

РАК. Завдяки належному рівню сил Рак має всі шанси на високі результати у фінансових справах, що принесе в найближчому майбутньому доленосні зміни. З’явиться енергійність, цілеспрямованість, бажання публічно продемонструвати свої вміння й таланти. Період цікавий з погляду почуттів: Рак навчиться краще розуміти і свій внутрішній світ, і бажання близьких. Розв’язка майбутніх подій в особистому житті вас здивує і дасть у руки головні козирі.

ЛЕВ. Життєве кредо Лева на цей період – “розділяй і володарюй”. Ваш авторитет непохитний, але це не означає, що можна не зважати на думку близьких. Ви ж талановиті стратеги, час застосувати свої навички в справі. І постарайтеся не розімліти від улесливих слів на свою адресу. Це не що інше, як спроба якоїсь хитрої людини заручитися вашою підтримкою або примкнути до вашої слави. Посилиться інтерес із боку Лева до сфери непізнаного, деякі сни виявляться віщими.

ДІВА. Зірки впевнені, що Дівам під силу переплисти океан або піднятися на найвищу гору, загалом екстриму в житті вистачить. Енергія Діви заразлива в хорошому сенсі цього слова, ви будь-кого можете захопити за собою. Зірки не обмежують вас у масштабах своїх ініціатив. Щоправда, не всім сподобається, що Діви так швидко підуть шляхом успіху. Пліткарі за спиною будуть готувати вам пастку, що буде чорною плямою на білій смузі та принести чимало проблем.

ТЕРЕЗИ. Для Терезів настане ідеальний час, щоб проаналізувати свої можливості та оцінити конкурентів. Для того, щоб почати розвивати свою діяльність, потрібно щось зробити для цього, закласти фундамент, так би мовити. Не варто братися за виконання завдань, у яких ви некомпетентні.

СКОРПІОН. Зірки радять Скорпіонові зробити акцент на собі. Чи давно вам доводилося відпочивати чи займатися тим, що душа забажає? Зараз саме той момент, коли можна і потрібно дати собі релаксацію. А як же вхідна інформація та різні проблеми? Не турбуйтеся за них, вони будуть незначними і можуть самоусунутись завдяки щасливому збігу обставин та планетарній підтримці.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям краще для своєї ж користі тримати вушка на маківці. Зацикленість на собі та своїх інтересах – не найкраща якість, і з нею треба боротися. Особливо якщо хтось чекає від вас руку допомоги. Події цього періоду матимуть плавну течію, Стрільцю не доведеться кудись поспішати. Енергетичний потенціал і настрій трохи нижчий за середній, але все може змінитися завдяки відпочинку в приємній компанії або романтичній зустрічі.

КОЗЕРІГ. Калейдоскоп із яскравих подій, несподіваних зустрічей та знайомств не дасть Козерогу жодної хвилини спокою. Це і на краще. Те, що відбувається, дозволить вам насолодитися всією багатогранністю свого буття, випробувати незвідані емоції, закружляти в галасливому вирі веселощів. Однак зірки радять Козерогу провести кілька годин у тиші, щоб розібратися у важливих питаннях самопізнання. А далі – знову в дію, ділитися з навколишнім світом накопиченим досвідом.

ВОДОЛІЙ. З волі планет життя готує Водоліям приємні потрясіння. У вас буде реальний шанс виявити свій унікальний нюх у фінансових справах і цього разу осічки бути не повинно. Астрологи рекомендують Водоліям зберігати спокій навіть у тому випадку, якщо весь світ довкола перевернеться з ніг на голову. Бачачи вашу спартанську незворушність, люди потягнуться до вас і не відмовляйтеся побути в ролі рятувального кола. Всесвіт готує вам цінний подарунок за широту вашої натури.

РИБИ. Цей день – це гарний час для риб пережити фонтан емоцій і внутрішній розквіт. З посмішкою впускаючи у своє життя нових людей та цікавий досвід, ви станете набагато щасливішими. На висоті комунікативні навички Риб, ви здатні розговорити будь-кого. А ось у чому потрібно бути трохи уважнішим – це поїздки. Або навігатор в автомобілі працюватиме некоректно, або таксист помилиться дорогою, або станеться інша випадковість, через яку виникне затримка.

You cannot copy content of this page