Сильна енергія доленосного молодика 18 червня 2023 допоможе втілити головні бажання

Доленосний Місяць, що сходить на небосхилі, сяє своїм містичним світлом і дарує нам унікальну космічну подію 18 червня 2023 року. У цей день о 07:39 за київським часом небо ознаменував молодик у знаку Близнюків. Цей повітряний знак, що знаходиться під керуванням Меркурія, є символом прагнення нового, адаптації і товариськості.

Молодий місяць у Близнюках закликає нас прийняти ці якості та використовувати їх потенціал, відкриваючи нові можливості та допомагаючи переосмислити фінансові стратегії.

Це час нових починань, і саме тому він ідеально підходить для того, щоб зосередитись на своїх фінансових бажаннях та залучити достаток у життя, провівши три ритуали на гроші.

Доленосний Молодик 18 червня 2023 року є подією, яка може стати важливим моментом для нашого фінансового благополуччя.

Ця небесна конфігурація на знак Близнюків надає особливої енергії, здатної вплинути на наші бажання і допомогти нам досягти фінансового достатку. Скористайтеся цією подією, щоб сприяти залученню фінансових можливостей.

Ви можете зробити вашу мрію ближчою за допомогою візуалізації та афірмацій. Знайдіть спокійне місце, де можна зручно сісти чи лягти. Заплющте очі і зробіть кілька глибоких вдихів, щоб заспокоїти розум.

Потім зосередьтеся на своїх грошових цілях та стремліннях. Візуалізуйте їх, уявіть себе тим, хто вже досяг бажаного фінансового стану. Вимовляйте афірмації, що відображають ваші наміри досягти достатку, наприклад: «Я відкритий для отримання потужної фінансові можливості» або «Гроші без зусиль вливаються в моє життя». Повторюйте ці твердження з упевненістю, дозволяючи енергії молодика підтримувати ваші наміри.

Також ви можете почати з осмисленням вашого поточного фінансового стану та визначенням областей, у яких ви хочете стати кращими.

Приділіть час роздумам про свої цілі, як короткостроковим, так і довгостроковим, і складіть план дій щодо їх досягнення.

Скористайтеся енергією молодика, щоб встановити наміри щодо підвищення фінансової стабільності, розумних інвестицій або поліпшення управління грошима. Розгляньте можливість складання бюджету чи вивчення нових джерел доходу у цей сприятливий період.

Відчуйте міцний зв’язок із вашими намірами посилаючи свої бажання у Всесвіт.

You cannot copy content of this page