Сильні фрази-обереги на всі випадки життя

Сильні фрази-обереги на всі випадки життя

Заздрість  – неприємне явище, яке, на жаль, може статися з кожним.

І, як не дивно, людина, щодо якої відбувається подібна дія, може її відчути: раптово почути голос, який говорить якісь слова з ненавистю, відчути себе фізично погано, випробувати паніку та жах, може навіть побачити образ тієї самої людини, хто бажає зла. І в таких ситуаціях багато хто воліє відволіктися від думок, що виникають, переконати себе, що все тільки здається, хоча для вирішення ситуації якраз має сенс прислухатися до інформації, що надходить.

І якщо ви відчуваєте, що щось вторгається у ваше енергетичне поле, що ж слід зробити, щоб нейтралізувати загрозу?

Для початку варто сказати: «Я забороняю цей вплив. Геть із мого поля!»

Не так важливо, подумки чи вголос будуть вимовлені ці слова, важлива сила та впевненість, які людина в них вкладає. Мовчання та бездіяльність можуть бути сприйняті як дозвіл на тонкому плані, тому починаємо ми зі слів заборони, навіть якщо поки не розуміємо, хто ініціатор того, що відбувається, і що саме відбувається.

Якщо ж образ конкретної людини приходить до вас разом із неприємними відчуттями чи ви знаєте, хто саме бажає вам зла, діяти треба так. Візуалізуйте людину і промовте:

«Тобі – твоє, мені – моє. Все своє забери – моє віддай» і уявляємо, як відбувається цей обмін. Якщо відчули приплив енергії та покращення самопочуття – все зроблено правильно.

Якщо ж здається, що ви потрапили в недружню атмосферу, ви відчуваєте заздрість, різко погіршується самопочуття, з’являється бажання сховатись і втекти, відчуття, що вам бажають зла тощо, має сенс проговорити таке:

«Все, що мені приходить, повертаю . Це мені повернеться, хто дає стократно» і уявити дзеркало або інший відбиваючий предмет, які виникають на тонкому плані навколо вас. Індикатором того, що ви все зробили правильно, буде також поліпшення стану, виникнення почуття гармонії і спокою.

You cannot copy content of this page