Синці під очима – причини і поради як їх позбутися

На думку Анжела Лемб, доктор медичних наук і доцент дерматології з Нью-йоркської школи медицини Icahn, найочевидніші причини синців під очима – банальне не висипання та зневоднення.

Якщо виспатися вам не вдалося, а під очима вже синява, то прості способи допоможуть цю проблему замаскувати.

1. Чайні пакетики

Використані чайні пакети ще пригодяться, тому не викидайте, а використовуйте вже як компреси під очі. Для цього вологі пакетики поставте в холодильник на 10 хвилин і прикладіть під очі на 5 хвилин. Кофеїн і ферменти з чаю зменшать набряки і почервоніння.

2. Лід

Можна прикладати й лід, але не забудьте підкласти під очі тканину або серветку, бо шкіра під очима дуже ніжна. Лід звужує кровоносні судини і зменшує набряки. Це саме стосується й холодної води – умивання холодною водою теж зменшує набряки.

3.  Зволожуючі креми

Не нехтуйте зволожуючими нічними кремами! Оскільки головна проблема зі шкірою – зневоднення, то треба пити більше води, якщо ви цього не робите, то зволожіть шкіру хоча б кремом. На ранок ви побрчите результат!

5. Сон

Сон – найкращий спосіб відновити ваше тіло, а не лише шкіру. Якщо ви будете нормально висипатися, то ви одразу побачите результат на своєму обличчі – шкіра виглядатиме свіжою і здоровою.

Фото pexels

You cannot copy content of this page