Тайський загальний гороскоп з 15 по 31 травня для всіх

Згідно з тайським гороскопом у другій половині травня складеться суперечливий настрій, коли буде важко зрозуміти, що варто робити, а що ні. У такі моменти варто звернутися до логіки і розуму — вони будуть радниками радше, ніж серце. Подумайте про перспективи — зараз саме час розпочати щось нове та важливе.

Частку легкості варто зберегти, але важливо включитися в повсякденне життя і роботу, як би не було важко, якщо ви хочете досягти успіху. Важливо також не йти на поводу у запальності та емоцій, утихомирювати енергію вогню – інакше можна зробити помилки, які потім доведеться виправляти.

Почуття можуть відвести вас далеко від того, що дійсно важливо, тому, роблячи той чи інший вибір, запитайте себе, чи справді це те, до чого ви так довго йшли, — або просто хвилинна слабкість.

При цьому тайський гороскоп рекомендує до всього підходити виважено і усвідомлено, оцінюючи всі ризики, щоб результат з великою ймовірністю виправдав ваші очікування.

У найближчі два тижні Бику не варто йти напролом, Тигру — йти у світ ілюзій, Змії — витрачати зайве, Коневі — лінуватися і сумніватися, Мавпі — вступати в суперечки, Півню — закриватися від суспільства, а Собаці — не помічати нічого, крім своїх амбіцій.

You cannot copy content of this page