Без рубрики
Так любити не вміє ніхто: 4 знака Зодіаку, чиї почуття тривають все життя

Любити одну людину все життя — непосильне завдання для більшості представників роду людського

Любов — найголовніше відчуття в житті багатьох людей. Проблема тільки в тому, що любити одну людину все життя — непосильне завдання для більшості представників роду людського.

Це не погано і не добре — це просто особливість психіки. На жаль, та сама «любов до гробової дошки», яку так часто оспівували поети і письменники, доля дуже невеликої кількості людей. Серед яких найчастіше трапляються представники кількох особливих знаків Зодіаку.

Риби

У Риб все дуже цікаво влаштовано. Вони можуть любити людину все своє життя, але при цьому — жити і спати з іншими людьми. Просто тому, що це вигідно.

Такий собі образ лицаря з вічної дамою серця, який може бути одружений і поглядати на інших гарненьких панянок. Але дама серця — це святе.

Втім, навіть тимчасові партнери пробуджують в Рибах дуже міцні почуття. Вони ніколи не забувають цих людей і дуже важко переживають розставання з ними.

А ось розставання з «дамою серця» вони не переживуть. У буквальному сенсі цього слова, оскільки це завдасть серйозної шкоди їхній психіці, волі до життя і здатності любити в цілому.

Рак

Стати об’єктом любові Рака — складне випробування. Причому як для Рака, так і для іншої людини.

На жаль, цей знак Зодіаку постійно метається між бажанням повністю відкритися коханій людині і розумінням того, що психічно здорові і врівноважені люди можуть не витримати всієї тієї безодні емоцій, як позитивних, так і не дуже, які Рак готовий вилити на свого партнера.

Але якщо вже до цього справа дійшла, то така любов триватиме до самого кінця — інакше Раки не можуть просто.

Діва

Любов Діви — ретельно продуманий, виважений і прорахований крок. Тому що цей знак Зодіаку не погодиться на щось менше, ніж ідеал. Або «неогранований алмаз», який стане діамантом з їх допомогою.

Тому відмова від такої любові рівносильний відмови від основного принципу свого життя і визнання себе некомпетентним і недостатньо розумним. Діви на це не підуть ніколи, тому зізнаються в коханні тільки тоді, коли розуміють, що у виборі не розчаруються ніколи.

Овен

Якщо вже Овен в когось закохався, то він визнає цю людину навіть не рівним собі, а трішки більш просунутим. Не просто партнером, а й стимулом самому ставати краще і перемагати.

Не просто об’єктом фізичних проявів любові, але самим сенсом і метою цієї самої любові. Так, Овни вміють повністю віддаватися своїм почуттям.

Проблема тільки в тому, що емоції, навіть у цього знака Зодіаку, можуть загасати. І їх потрібно періодично чимось підігрівати. І якщо у партнера вистачить мудрості періодично підкидати Овнам щось несподіване і незвичне — ця любов буде тривати вічно.

джерело

facebook