Життєві історії
Так, я кохана дівчина одруженого чоловіка! Але не засуджуйте мене не знаючи усієї правди. Мій коханий чесний і благородний. Мусить жити з не любою дружиною, бо наразі таки обставини. І за цю його відданість і готовність переступити через себе, заради щастя інших, я його ще більше люблю

Познайомилися ми з ним і спочатку були друзями: він мені свої негаразди розповідав. Виявилося, що на той момент у нього з дружиною нічого не було 7 місяців !!!!! Вона просто говорить:

—Ні!

А він за весь цей час їй жодного разу не зрадив, та й взагалі ніколи не зраджував.

А нас так почало тягнути один до одного, почала виникати така ніжність … Ось нещодавно у них з’явилась дочка. Я дуже переймалась, плакала і просила його покинути мене, але він сказав, що любить і дружину б залишив хоч зараз, але не може чисто фізично. Поясню чому: він одружений вдруге – з першою дружиною розлучився через її зради. Коли одружився вдруге, батьки сказали:

— Живи з дружиною, як хочеш, але не розлучайся! Ти нам не син, якщо цей твій шлюб закінчиться фіаско.

Він батьків дуже поважає і заради них готовий жити так. А дружина. Дружина вимагає нових вбрань, влаштовує сцени і постійно його в чомусь підозрює. І це при тому, що сама абсолютно нічого не робить по дому: він сам пере, сам прасує, по дому все на ньому, дитиною він весь час займається, ну і працює.

Так буває важко дивитися на те, що у нього ґудзик відiрвалася на піджаку, а дружина навіть не помічає цього. Я кажу:

— Давай пришию!

А він:

— Не переймайся, сам пришию, якщо час знайду.

Не знаю, як вони у тій родині дитину ростити зібрались. Він жаліється на постійні сцени, які влаштовує дружина. А поглянеш соцмережі, так прям таку ідеальну з себе робить. На одних фото з дитям у парку гуляє, на інших обіймає мого коханого, цілує і підпис ще який: « Мій найкращий в світі чоловік.». Аж плакати після такого хочеться.

Дуже хочу, аби вона його все ж таки залишила, але сама розумію, що їй це ні до чого. Не кожного дня знайдеш такого доброго, порядного і роботящого чоловіка. Та й дитину він поки залишати не хоче. А ще, мама його нездорова і вірить у те, що дружина у мого коханого ледь не ідеальна. Якщо дізнається правду їй стане недобре, а батьків він дуже поважає.

Так, я кохана дівчина одруженого чоловіка! Але не засуджуйте мене не знаючи усієї правди. Мій коханий чесний і благородний. Мусить жити з не любою дружиною, бо наразі таки обставини. І за цю його відданість і готовність переступити через себе, заради щастя інших, я його ще більше люблю.

Зоріна.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page