Такого сезону Лева ще не було: що особливого станеться для знаків зодіаку до 23 серпня

Такого сезону Лева ще не було: що особливого станеться для знаків зодіаку до 23 серпня

Настав час переоцінити свою самооцінку та рівень оплати

Скористайтеся поточним сезоном як унікальною можливістю улагодити ваші особисті взаємини, зміцнити зв’язок із дітьми і навіть надати нової свіжості вашій творчості. Дозвольте собі оцінити обсяг вкладених зусиль та співвіднесіть його з отриманою компенсацією. Можливо, настав час переоцінити свою самооцінку та рівень оплати за ваші товари чи послуги.

Які переваги чекають на нас у цьому періоді?

З початком липня та до кінця серпня 2023 року Сонце проходить через фінальний відрізок літнього сезону у знаку Лева. Цей пристрасний і палкий знак, що символізує кульмінацію літа та святкування сонячної енергії, закликає нас розпалити нашу пристрасть, перетворити наше сприйняття та повністю розкрити наші таланти, щоб вони сяяли у всій красі.

Це єдиний час у році, коли Сонце надає нам можливість зарядитися на цілий рік уперед, зцілитись і ввібрати в себе цю енергію, що освітлює!

Здатність досягати ваших бажань, включаючи визнання та успіх, буде на піку у сезон Лева!

Якщо ви розробляли план, що передбачає кардинальні зміни у вашому житті, рішучі кроки та підтвердження себе, то зараз не час починати з чистого аркуша, а швидше доопрацювати деталі. Сила Сонця надасть вам підтримку, адже воно керує знаком Лева.

Венера, що переходить у ретроградний рух у Леві з 22 липня по 3 вересня, підштовхує нас переглянути наші романтичні та фінансові стратегії. Цей ретроградний період можна порівняти з подорожжю назад, можливо, викликавши деякі труднощі в нашій романтичній сфері.

You cannot copy content of this page