Таро – гороскоп на тиждень 8-14 травня: настав час відпочинку та релаксу

Основна енергія тижня

Тиждень буде дещо розслабленим, час для великих звершень ще не настав. Якщо ви маєте намір робити якісь активні дії, світ вам назустріч не піде. Можливо, вам буде складно пробиратися через якісь терни, можуть розпочатися затримки ваших планів.

Краще спокійно відпочити і розслабитися цього тижня, можна зі спокійним серцем пустити все на самоплив, бо далеко не завжди потрібно контролювати ситуацію, якою б вона не була.

Фінанси

Нагромадилося безліч боргів і фінансових питань, якими давно вже час зайнятися. Бажано зараз ні в що не вкладати гроші, не робити великих покупок. Сядьте та проведіть моніторинг – розподіліть свої фінансові вкладення, щоб зрозуміти, на що йдуть ваші гроші.

Особисте життя

Все не так погано, як могло б здатися на перший погляд. Карта говорить про те, що все непогано розвиватиметься на особистому фронті, і всі сили тижня краще направити саме туди – на зміцнення поточних відносин чи створення нових. Краще спокійно проводити час із сім’єю, друзями, другою половинкою та поменше займатися якимись фінансовими питаннями.

Порада тижня

Час розгрібати те, що зараз маєте. Давно настав час було вже розхламити своє життя, розгрібти всі проблеми, прибрати зайві речі, нарешті прибити ту полицю, до якої ніяк не доходили руки, провести серйозну розмову про наболілі питання, які давно не дають спокійно жити.

Все краще робити у спокійному режимі та не гнатися за якимись новими звершеннями, сил на них не буде.

You cannot copy content of this page