Таро прогноз на 15 березня: Козерогам гроші, а Овнам конфлікти з коханою людиною

Гороскоп на 15 березня 2023 року за картами Таро

Овен – Паж жезлів
Для Овнів цей день є ідеальним днем для позитивного враження або отримання вигоди в ситуації. Однак, якщо йдеться про особисті стосунки з коханою людиною, то краще не розпочинати серйозних розмов, щоб уникнути можливої сварки.

Телець – Четвірка жезлів
Відповідно до карт Таро, Тельцям слід діяти і нарешті прийняти важливе рішення або виконати завдання, яке вони довго відкладали. Четвірка жезлів вказує на необхідність подолання сумнівів у середу.

Близнюки – Шістка кубків
Близнюки можуть очікувати приємних фінансових сюрпризів цього дня, таких як можливість погасити старі борги або несподіваний прибуток. Крім того, у середу вони можуть бути справжнім магнітом для протилежної статі.

Рак – Король кубків
Згідно з картами Таро, Ракам краще присвятити цей день домашнім справам. Не варто нервувати через дрібниці і приймати слова близько до серця, тому що це може принести тільки користь. Король кубків свідчить про необхідність зберігати емоційну стабільність.

Лев – Імператор
Левам рекомендується відкласти свої звичайні справи в середу та насолодитися вихідним днем. Важливо уникати доказів перед оточуючими, щоб уникнути можливих сварок. Карти Таро радять виявляти дипломатичність цього дня. Увечері на вас чекає приємний сюрприз від близької людини.

Діва – Туз жезлів
Згідно з картами Таро, у Дів ранок може бути складним, і їм може здатися, що весь світ проти них. Проте до обіду все нормалізується, а ввечері вони відчують приплив сил. Туз жезлів вказує на невеликий, але дуже приємний подарунок, на який чекає Дів.

Терези – Місяць
Карти Таро рекомендують звернути увагу на дрібниці цього дня і не дратуватися через дрібниці. У відносинах із близькими можуть відбутися зміни, однак їх характер залежить тільки від вас.

Скорпіон – Десятка жезлів
Відповідно до карт Таро, середа є ідеальним днем для того, щоб зупинитися і визначитися зі своїми цілями і бажаннями. Варто задуматися, чи йдете ви в тому напрямі, що мріяли? Крім того, Десятка жезлів вказує на необхідність розриву непотрібних стосунків.

Стрілець – Лицар кубків
Цього дня варто присвятити час розширенню своїх зв’язків та знайомствам, які можуть виявитися корисними у майбутньому. Проте можливі значні витрати у другій половині дня.

Козеріг – Туз денаріїв
Козерогам карти радять вирушити на шопінг у середу, оскільки це може принести вигідні покупки. Також вам можуть надійти кошти або ділові пропозиції. Заробіток вам гарантовано сьогодні. Крім того, слід звернути увагу на своє романтичне життя.

Водолій – Двійка мечів
У середу Водоліям варто приділити увагу своєму внутрішньому стану, оскільки останні дні можуть бути напруженими. Також карти говорять про те, що це хороший день для проведення часу в затишній домашній обстановці.

Риби – Десятка пентаклів
Риби, цього дня ви будете натхнені творчістю, тож варто зайнятися реалізацією своїх давніх мрій. Однак не забувайте про реальність і будьте готові швидко реагувати на події, які можуть статися у середу. Карти також говорять, що у вас є потенціал для досягнення великих висот у майбутньому.

You cannot copy content of this page