Таро-прогноз на 2024 рік для всіх знаків зодіаку

2024 пройде під впливом Старшого Аркану Правосуддя. Це один із найкармічніших арканів Таро. Все, що було зроблено раніше, повертатиметься до вас у вигляді нагороди, покарання чи опрацювання. Намагайтеся провести цей рік у балансі, максимально чесно та справедливо. Не піддаватися спокусам, вести справи «в чисту», перевіряти всі папери перед підписанням, не ображати близьких і робити добрі справи, займатися благодійністю.

Овен

Усі у світі захочуть перевірити вас на міцність. Можуть з’явитися недоброзичливці, які підкинуть проблеми. Це пов’язано з людиною з минулого, яка повернеться, щоби побудувати перешкоди в робочій сфері, захоче змусити підкорятися собі. Найголовніше – зберігати спокій, тримати оборону. Будуть і приємні моменти. Якась ситуація переверне сторінки минулого і виведе вас у нове, світле майбутнє, закриються минулі проблеми та настане період оновлення. Овнам дуже важливо зайнятися навчанням, здобуттям нових професій та поглибленим вивченням поточної діяльності. А також зайнятися самопізнанням – психологією, езотерикою.

Телець

Відбудеться вихід зі стану «глибокої заморозки», і всі ситуації, що підвисли, почнуть нарешті розкручуватися найсприятливішим для вас чином. Перешкодити цьому можуть численні спокуси. У вас буде дуже войовничий настрій на рік – прожиматиме своє і активно доводитиме правоту. А також яскравий внутрішній вогонь змусить шукати пригоди в особистому житті. Все це може сприяти тому, що ви наламає дров замість побудови кращого майбутнього. Не дозволяйте собі піти в руйнівну енергію і не піддавайтеся думкам «тільки я один правий у всьому світі». Будьте м’якшими, дозвольте навколишнім бути поруч і підтримувати вас.

Близнюки

У 2024 році у вас завершується великий, важливий кармічний період у житті та починається новий. Завершується дуже вдало, позитивно — і тепер треба буде ухвалити рішення, якою дорогою йти далі. Від цього багато залежатиме. Попереду дуже емоційний, але позитивний рік. Випала велика кількість карток прибутку, а це означає, що фінансово ви точно вийдете у відмінний плюс. Особистісні опрацювання не обійдуть Близнюків стороною, але пройдуть гладко і практично непомітно. Також дуже багато знаків, що вказують на таємні справи – зради, таємні доходи, таємні угоди. Для вас це не так страшно, як для інших знаків. Але все ж таки не варто забувати про Правосуддя: врівноважуйте всі свої дії благими справами.

Рак

Хочеться сказати, що ви ризикуєте весь рік дивитись не в той бік. Вам буде даватися дуже багато крутих шансів для розвитку, але натомість ви підете в рефлексію, переживання про минуле, ностальгію та страждання про незроблене. Ваші шанси будуть стосуватися і роботи, і фінансів – прийдуть класні можливості заробити додаткові гроші, і варто зайнятися цим, навіть якщо здаватиметься, що це зовсім не те, про що мріялося. Також у ваших відносинах: весь рік вони будуть зразково-показовими, спокійними, теплими. Для тих, хто ще не в парі, можливе знайомство з доленосною людиною. Але при цьому ви не дивитеся на те, що вже є, а мрієте про нові пристрасті, про яскраві емоції, переживаєте про їхню відсутність у житті та забуваєте про свого партнера.

Лев

Рік, що настав, буде присвячений пошукам себе, нових напрямків у роботі, нових відносин. Виникне відчуття, що земля для Лева починає горіти під ногами і настав час вибиратися із зони комфорту заради нових висот. У багатьох відіграється прихід у життя нової людини для стосунків. Лев також завершує важливий кармічний круг і настає час починати новий. Важливо «не спалити все навколо» під час цих змін, а постаратися зберегти те, що вже напрацювали, щоби з цим багажем вирушити на підкорення нових висот. Рік роботи над собою, над відносинами, фінансами.

Діва

Переживання, складності, душевні метання – дуже непростий в емоційному плані рік. Також можливі фінансові труднощі, які варто вирішувати за рахунок здобуття нових знань та нових професій. У вас точно має бути кілька варіантів доходу. І у сфері відносин тенденція «варіативності» також зберігається. Якщо ви самотні, то це постійна низка людей, які приходять у ваше життя і виходять з неї, причому розставання будуть за вашою ініціативою, тому що ніхто не влаштовуватиме повністю. Якщо ви вже в парі, є велика ймовірність зміни партнера через бажання оновлення. Важлива порада: ретельно підходьте до вибору людей для життя та спілкування цього року. З приємних моментів — глибоке опрацювання себе і новий етап у саморозвитку.

Терези

Напевно, єдиний знак зодіаку, що зможе зберегти баланс у новому році. Спокій у особистому житті, стабільність у роботі, гарний дохід. Якщо й будуть якісь бажання, Терезам вдасться утримати себе в рамках, навіть, можливо, іноді зайвих. У життя може зайти нова людина, але не для кохання, а для нового ділового проекту. Ви можете прийняти правильне рішення, зваживши всі за і проти. По стосункам можуть з’явитися спокуси у вигляді листування, але це швидко прийде до кінця. У будь-якій сфері ви будете просто взірцем свідомості та холоднокровності.

Скорпіон

Купа проектів, купа справ. Саме так я можу описати ваш рік. Нові проекти, які приносять добрі гроші. Нові змоги розвитку. Поєднання кількох робочих напрямів — і що більше працюєте, то більше отримуєте. Ваше завдання не піти в себе, не закритися в самітності. Тому що є небезпека завмерти в переживаннях про те, що ви можете зробити і чого не можете. Є велике бажання заплющити очі на всі шанси від життя та пролежати на дивані.

Стрілець

До вас провертається Аркан Колесо Фортуни, і в тих справах, які застоялися і вимагають вирішення, нарешті з’являється помічник, який підтримає та врятує. Причому як у особистому житті, так і у роботі. З ним або з нею ви вийдете з усіх складнощів. Рік буде дуже успішним, з великою кількістю душевних сімейних зустрічей, підтримкою оточення та зростанням у справах. Головний фокус — на тих, хто довкола вас, і на тому, що вони можуть дати вам. Повірте, там ціла криниця корисних порад і хороших проектів. Всі неприємності випаровуються, і на зміну приходять позитивні моменти. Також у ваше життя прийде нарешті «та сама» людина, з якою є можливість побудувати серйозні довгострокові любовні стосунки.

Козеріг

Багато завдань та активностей, які доведеться вирішувати протягом року. Бажано це робити по черзі, прописавши чіткий план, коли і чим займатися, обираючи точково і розставляючи пріоритети, щоб не закопатися і не заплутатися в такій метушні. У вас також, як і в інших знаків, з’явиться багато спокус у житті – і у відносинах, і у фінансовому плані. Але й це вам вдасться розставити за ступенем важливості та розподілити, коли і на що звертати увагу, коли зустрічатися з протилежною статтю, а коли вирішувати робочі питання. Кожній окремій людині у житті знайдеться свій день і своя «поличка». І це дуже вдала тактика планування: дисципліна допоможе добре вирости в новому році.

Водолій

Весь рік ви ризикуєте провести в самокопанні та незадоволенні своїми справами та своїми досягненнями. Думки із серії «я пухка» чи «я нічого не вмію» будуть відволікати від реальності довкола та від можливостей, які дає життя. Терміново витягуйте себе з цієї ями за допомогою нових емоцій, нових навчань, нових подій. Інакше ви самі собі загальмуєте прихід позитивних змін і все нове відкладеться ще на один рік. Додавайте радості життя самостійно. Ви матимете купу класних ідей по роботі, які можуть принести відмінний дохід. Дуже важливо ділитися ними з партнерами та співробітниками, щоб вони допомагали втілювати їх у реальність.

Риби

Дуже вдалий рік! Нарешті у вашому житті розв’яжуться складні кармічні вузли, справи дуже швидко просуватимуться. У роботі може не вистачати знань, тому порада зайнятися навчанням у своїй сфері. Також видно тенденцію до відходу в себе, адже Старший Аркан самітник випадає чи не основним у прогнозі. Але це неправильне рішення, тому що ваше оточення дуже корисне і підтримуюче, з вашого боку буде великим недоглядом відмовитися від допомоги та підказок. У відносинах ви станете «фатальними», станете максимально витягувати партнерів із зони комфорту та навчитеся робити так, як потрібно вам, а не підлаштовуватися під коханих. Здоровий егоїзм піде на користь.

You cannot copy content of this page