Таро прогноз на 22 лютого для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 22 лютого на картках таро: всі знаки зодіаку
Гороскоп на середу, 22 лютого 2023 року, на картках Таро прогнозує цікавий день для всіх знаків зодіаку.

Овен – Туз жезлів
Спати, або медитувати, або йти на прогулянку, або занурюйтесь у спогади – зробіть усе, щоб дати своєму розуму розслабитися від проблем. Подумайте про нескінченність творчого потенціалу.

Телець – Паж жезлів
У цей день ви можете пережити щось незвичне. Можливо, на роботі буде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і тоді полум’я спалахне від іскри.

Близнюки – Дев’ять кубків
Все йде добре, і саме в тому напрямку що ви хотіли, тому ваше втручання більше не потрібно. Ви можете трохи відпочити або побалувати себе.

Рак – Двійка Денаріїв
Не слід ставитися до всього занадто серйозно. Покажіть гнучкість, не відмовляйтеся спробувати щось нове, і якщо це не спрацювало вперше, повторіть спробу.

Лев – Шість денаріїв
Потрібно чекати потрібного моменту, перш ніж почати діяти. Часто вибір потрібного моменту може дуже помітно вплинути на результат наших зусиль.

Діва – Сім мечів
Покажіть усім, що ви не дозволите себе обвести навколо пальця. Домовляючись або підписавши договори, будьте особливо уважні та прочитайте все, що написано невеликим друком, щоб не потрапити в біду пізніше.

Терези – Двійка жезлів
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями. Не приховуйте емоції. Якщо у вас є чітка мета перед очима, ви дуже скоро побачите, що емоції та багата фантазія лише допоможуть вам досягти цього незабаром.

Скорпіон – Сім жезлів

Ваш темперамент відчує себе, і вам захочеться “все відразу”, або ви потрапите в ситуацію, коли пристрасті будуть нагрітись до межі. Головне -не будувати плани далекосяжних. Якщо ваші емоції потребують виходу, виберіть для них відповідний шлях.

Стрілець – Чотири кубки
Ретельно дотримуйтесь свого настрою. Якщо у вас справді є причина для горя, не захоплюйтесь своїм горем. В іншому випадку ви можете легко пропустити сприятливий шанс, який вже так близько.

Козеріг – Трійка Мечі
Ласкаво просимо в сьогоднішній день, бо він сповнений подарунків. Радійте в життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона вам дала. Найкраще буде поділитися цією радістю зі своїми близькими та друзями.

Водолій – Дев’ять мечів
Збирайте разом з духом – і прийміть удар, якщо цього неможливо уникнути. Карта з дев’яти мечів допоможе вам, якщо ви щиро вибачитесь за все.

Риба – Шість жезлів
Енергія може бути співвіднесена з тим, що вас оточує, а точніше з вашими психічними процесами, які є ефективними та продуктивними на даний момент. Ви працюєте добре, і всі ваші цілі у ваших руках.

You cannot copy content of this page