Таро прогноз на 8 березня: великі зміни чекають Козерогів та Риб

Гороскоп на 8 березня за картами Таро: всі знаки зодіаку

Найбільш значні зміни будуть у Козерогів та Риб.

Овен – Верховна жриця
Для Овенів у день 8 березня, найкраще зробити давно запланований крок та ухвалити важливе рішення. Слід звернути увагу на думку близьких, які можуть допомогти прийняти правильне рішення.

Телець – Закохані
Для Тельців, згідно з картами Таро, день буде особливо сприятливим днем для особистого життя. Самотнім Тельцям представиться шанс зустріти своє кохання та почати серйозні стосунки, а тим, хто вже перебуває у стосунках, рекомендується відкрито та щиро поговорити зі своїм партнером.

Близнюки – Зірка
8 березня Близнюкам радиться заспокоїтися і перестати переживати через дрібниці. Важливо звернути увагу на свій душевний стан і, якщо можливо, поїхати на природу.

Рак – Вежа
Середовище для Раків символізує можливе вирішення проблеми, що давно хвилює. Карти Таро радять Ракам довіритись своїй інтуїції, яка допоможе знайти несподіваний спосіб вирішення проблеми.

Лев – Помірність
8 березня Левам радять піти в тінь і не привертати до себе зайвої уваги, щоб уникнути негативу від оточуючих. Вечір краще провести у колі друзів.

Діва – Путівник
Для Дів, згідно з картами Таро, 8 березня є ідеальним днем для планування подорожі. Зміни у житті не за горами.

Терези – Колісниця
Терези можуть зіткнутися з нерозумінням та засудженням з боку близьких та друзів у середу. Однак карти кажуть, що згодом ваші ідеї будуть гідно оцінені.

Скорпіон – Імператор
У день 8 березня, Скорпіони очікують успіху в будь-якому починанні, яке вони збираються зробити. Це ідеальний день для нових проектів, важливих рішень чи корисних знайомств.

Стрілець – Дурень
Стрільцям радять провести вихідний у компанії друзів, проте їм слід бути уважними до своїх фінансів, щоби не витратити більше, ніж планували.

Козеріг – Сила
Козерогам слід бути обережними і не вступати в суперечки з близькими, щоб довести свою думку. Краще набратися терпіння, бо ввечері на них чекає приємний сюрприз. Карта Таро “Сила” вказує на силу волі, яку вони зможуть виявити, щоб зберегти рівновагу та уникнути конфліктів.

Водолій – Місяць
У день 8 березня, на вас чекають привабливі ділові пропозиції та можливість здійснити цікаву поїздку, яка принесе грошові надходження. Ваші успіхи не залишаться непоміченими.

Риби – Світ
Рибам доведеться діяти і всі починання, які вони зроблять цього дня, будуть успішними і дадуть свої перші плоди. Карта Таро “Світ” вказує на гармонію та успіх, які будуть присутні у їхньому житті. Крім того, Рибам варто бути обережними і не поспішати відкриватися знайомим, які нещодавно з’явилися у їхньому житті.

You cannot copy content of this page