Таро прогноз на 9 березня: Овенам новий етап в житті, а Стрільцям прогрес у справах

Гороскоп на 9 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

ОВЕН – Маг
Для Овенів карта Мага символізує початок нового етапу в житті, але гороскоп рекомендує завершити всі розпочаті справи перед тим, як починати нове. Вони повинні пам’ятати, що настав час для дій, аби реалізувати свої мрії.

ТЕЛЕЦЬ – Самітник
Для Тельців карта самітника символізує прагнення до усамітнення та уникнення контакту з оточуючими, але гороскоп попереджає, що вони не повинні повністю ізолюватися. Можливо, вони зустрінуть людину, яка направить їх на правильний шлях або допоможе їм залишитися на ньому.

БЛИЗНЮКИ – Пoвiшeний
Карта символізує закінчення циклу подій, тому якщо вони хочуть розпочати все з чистого аркуша, то сьогоднішній день – найкращий час для цього. Вони не повинні боятися ризикувати та пам’ятати, що тимчасові невдачі – це нормально.

РАК – Паж Жезлів
Доля посилає Ракам явний сигнал. Вони отримають можливість, яка виражається у вигляді цікавої ідеї чи пропозиції, які прийматимуться із захопленням. Гороскоп на сьогоднішній день обіцяє, що вони отримають величезне задоволення від нових починань, які будуть для них незвичними, але вражаючими.

ЛЕВ – Десятка Кубків
Леви зазвичай товариські і дружелюбні, мають оптимістичний погляд на світ і почуття, що їхні зусилля не пропадають даремно. Однак іноді можуть наставати важкі часи, які можуть прийти і найближчим часом. Але завдяки своїй здатності зберігати холоднокровність і знаходити вихід зі складних ситуацій вони впораються з будь-якими труднощами. Важливо зберігати спокій та контролювати свої емоції.

ДІВА – Сімка Денаріїв
Сімка Денаріїв символізує бажання заробити та мати матеріальний успіх. Однак, якщо ця карта з’явилася у вашому особистому розкладі, можливо, ви надто зосереджені на своєму добробуті і забуваєте про важливіші речі в житті, які не пов’язані з грошима.

ТЕРЕЗИ – Десятка Мечів
Карта, яку ви бачите, передбачає наступ кінця. Цей кінець може супроводжуватися негативними переживаннями, особливо якщо він пов’язаний із розставанням або втратою. Однак, ця карта також вказує на зміни, які можуть відбутися у вас та у вашому ставленні до світу. Важливо не боятися змін, але варто тимчасово ізолюватися від зовнішніх подразників і конфліктів, щоб уникнути можливих проблем.

СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіонам випала дуже сприятлива карта, що символізує родючість та щедрість природи. Це може стосуватися і ваших ідей та планів, які тепер готові до реалізації. Не треба боятися, бо найвищі сили підтримують вас у цей день. Будь-яка справа, яку ви почнете, проходитиме успішно. Таро рекомендує використати цей родючий день, щоб максимально ефективно вирішити важливі завдання.

СТРІЛЕЦЬ – Колісниця
“Колісниця” означає суттєвий прогрес. Гороскоп на сьогодні за картами Таро радить Стрільцям виявити терпіння та максимальну уважність. Ви намагаєтеся зрозуміти світ, збираючи маленькі частини разом, але не бійтеся приймати серйозні рішення, висловлювати свої думки чітко, і навіть просити удачу. Однак будьте уважні до себе і не критикуйте інших за дрібниці, інакше можете потрапити до складної ситуації, з якої буде важко вибратися.

КОЗЕРІГ – Четвірка Жезлів
Карта “Четвірка Жезлів” ніколи не є випадковою чи непомітною у розкладі. Вона містить дуже позитивну та потужну енергію. Ця карта випадає в особистому підході тих, кого можна назвати щасливчиками. Гороскоп на четвер каже, що сьогодні ви можете переступити через будь-які перешкоди, щоб досягти бажаної мети, тому тримайте голову високо і просуйтеся тільки вперед.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Кубків
“П’ятірка Кубків” символізує глибоке розчарування. На жаль, ситуація виходить з-під контролю, викликаючи безліч страхів та мук. Проте, не варто давати владу страхам та негативним емоціям. Сьогодні варто спробувати заспокоїтися і перевести дух, щоб визначити, як краще вчинити в цій ситуації.

РИБИ – Дама Кубків
“Дама Кубків” віщує позитивний прогноз на майбутнє, але на шляху до нього будуть труднощі та невдачі. Іноді здається, що сили закінчуються, але не варто здаватися. Важливо розуміти, що все залежить від вас самих, тому потрібно прийняти відповідальність і почати думати як доросла людина.

You cannot copy content of this page