Таро-прогноз на березень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Прогноз на березень так само неоднозначний, як і погода цього місяця. Начебто тепло, але все ще під калюжею може бути небезпечний лід. Адже основний Аркан цього періоду – Місяць. А вона в Таро дуже загадкова та мінлива, повертається до нас то світлою, то темною стороною. І ця темна сторона приховує найнесподіваніші таємниці та неприємності.

Овен

Перший місяць весни принесе оновлення спілкування. Дуже сприятливо постаратися знайти якнайбільше нових знайомих у тих галузях, де ви хотіли б розвиватися професійно. Адже саме березень може виконати найсміливіші робочі бажання, дасть круте зростання доходу і навіть дозволить відчути себе на голову вище за своє оточення. Зате в коханні очікуються гальмування та застої. Не варто витрачати енергію на тих, хто вас не цінує. Усі сили спрямуйте на кар’єру.

Телець

Дуже сприятливий місяць, коли Всесвіт настільки щедрий до вас, що готовий відкрити свої найзаповітніші скарбниці. Зростання доходу та несподіваний прибуток. Зростання кар’єрними сходами. Вихід на новий рівень у відносинах. Знайомство з новою, дуже ресурсною людиною.

Близнюки

На вас чекає досить складний період. Постарайтеся до всього, що відбувається, ставитися з філософським розумінням і не планувати нічого важливого на цей місяць. На жаль, всі процеси відчутно гальмуватимуться. Виникне непорозуміння з оточуючими та бажання побути на самоті, не властиве вашому знаку зодіаку. Дозвольте собі відпочити від суспільства та зайнятися собою.

Рак

У вас у березні спостерігається тенденція позитивних змін у особистому житті. Нові яскраві знайомства або оновлення емоцій у парі, яскраві приємні сімейні свята та події. А ось у справах робітників швидше за все з’являться неприємні сюрпризи, які доведеться вирішувати, не відкладаючи в довгу скриньку. Постарайтеся проявити себе з кращого боку, щоб керівництво або партнери були налаштовані сприятливо і допомогли розібратися з проблемами.

Лев

Левів у березні кипітиме яскравими фарбами особисте життя — з’являється багато шанувальників чи шанувальниць, можливі листування, флірт, спілкування. У справах супроводжує успіх та несподіваний прибуток. Вас люблять і поважають на роботі, колеги дивитимуться із захопленням. Єдине але – здоров’я, приділіть цьому аспекту максимум уваги.

Діва

Приготуйтеся долати перепони і практично пробивати стіни задля досягнення мети. Дуже активний місяць, спрямований на пошук способів піднятися на рівень вище соціальними або кар’єрними сходами. Обов’язково хапайтеся за будь-яку роботу та можливість заробітку, який підкине доля. А ось у відносинах можливе охолодження і навіть відстань між вами та партнером. Бажано максимально спокійно прожити цей період, без сварок та розбіжностей. Інакше ризикуєте затягти цей негативний період надовго.

Терези

Терезам доля підкидатиме шанси почати життя наново. Як позитивні, так і не надто. Можливі нові цікаві знайомства, шанувальники та шанувальниці. Якщо ви давно хотіли змінити одні відносини на інші або просто почати нові — найкращий час. У роботі також бажана зміна діяльності чи хоча б стратегії ведення справ. Суть у тому, що якщо ви не влаштуєте собі ці зміни щодо власної волі – життя почне підштовхувати вже неприємнішими способами. Почнуться конфлікти, спірні моменти та просто неприємні сюрпризи.

Скорпіон

Робота, робота, і тільки робота. У вас завис проект чи важлива справа, яку давно хотіли розпочати. Варто вкласти в нього максимум зусиль і вже найближчим часом отримати відмінний результат. Як тільки внутрішні страхи та сумніви гальмують вас. Також дуже сприятливо переглянути найближче коло людей і залишити поряд тільки найсильніших. Тих, хто підтримає ваш почин. Будьте максимально практичні та логічні.

Стрілець

На вас чекає дуже багато несподіваних моментів, приємних та неприємних сюрпризів. Поява людини, на яку дуже чекали. Яскравий розвиток любовної лінії і тут же — виникнення складної ситуації, що горить, у справах, яка змусить переключитися і переживати. Навчіться легше перемикатися між робітником та особистим, відпускати переживання та просто жити в моменті. Збалансуйте внутрішній стан — і сам місяць стане таким напруженим. Також дуже сприятливо подумати, що за прив’язка існує у вас людина, справа, місце, подія. І нарешті із цим розв’язатися. Це теж прибере дисгармонію місяця.

Козеріг

Козероги раптом стануть схожими на Близнюків цього місяця — різкі зміни настроїв та бажань, які так властиві «подвійним» знакам Зодіаку. То хочеться тусовки, радості та задоволень. То починає затягувати рутина, виникає бажання побути на самоті і нічого не робити. Найголовніше цього місяця — слухати себе і робити в моменті саме так, як захотілося. Тоді з цих станів ви зможете винести максимум користі і не лише провести час із коханими, а й вигадати нову класну ідею під час одиночної прогулянки лісом.

Водолій

У березні Таро радить вам зайнятися своїм здоров’ям та особливо приділити час опорному апарату – зміцнення, профілактика, діагностика. Також не проґавте пропозицію від чоловіка, пов’язану з роботою, яка в перспективі принесе непоганий додатковий дохід. У відносинах — за вами хтось стежитиме у прямому розумінні. Онлайн або навіть наживо. Але поки що ця людина не ризикне написати чи підійти. Можливо, ви самі знаєте, хто це, і ризикнете зробити перший крок, який увінчається успіхом.

Риби

Дуже неоднозначний місяць березень принесе відкриття у робочій сфері та нові можливості щодо збільшення доходу. Однак у коханні спостерігатимуться застій та гальмування. На жаль, жодна з ваших активних спроб розворушити другу половину не увінчається успіхом. Найголовніша порада — не злитися і просто відпустити ситуацію. Направляйте всі сили на зріст кар’єрними сходами. Дуже добре буде вам зайнятися активними видами спорту і більше часу проводити на свіжому повітрі.

You cannot copy content of this page