Таро-прогноз на кінець тижня з 20 по 23 липня 2023 року

Таро-прогноз на кінець тижня з 20 по 23 липня 2023 року

Овен

Завершує липневий тиждень Аркан «Колесниця». Карта віщує зміни у житті й довгоочікуване досягнення поставленої мети. Від Овнів буде потрібно рішучість, щоб не прогаяти приємних перспектив, а також впевненість у своїх діях. Настав час вийти з тіні і заявити про себе.

Телець

Завершує тиждень Аркан «Помірність», яким Тельцям немає сенсу поспішати і ризикувати. Порада карти – дотримуватися у всьому золотої середини, розумно підходити до вирішення неоднозначних питань і не витрачати гроші на непотрібні покупки.

Удача не забариться, якщо проявити пильність.

Близнюки

По карті «Закохані» настав час відкривати нові горизонти. Аркан закликає Близнюків відповідально поставитися до вибору подальшого шляху, щоб пізніше не зіткнутися із серйозною роботою над помилками.

Доля буде прихильна до тих, хто не ремствує і не шукає способів перекласти відповідальність на оточення.

Рак

Завершує тиждень Аркан «Зірка», яким можна не переживати за результат затіяних справ. Порада картки – не згортати з обраного шляху та діяти без побоювань. Позитивний Аркан обіцяє налагодження стосунків, завершення труднощів та виконання заповітних бажань, які раніше здавалися нездійсненними.

Лев

Завершує тиждень Аркан «Колесниця», яким представникам сузір’я важливо не прогаяти приємних перспектив. Порада картки — сміливо діяти, але при цьому не забувати про відповідальність. Вміння розподіляти сили та прислухатися до інтуїції вбереже від проблем та перешкод.

Діва

Аркан “Суд” несе довгоочікуване звільнення від проблем. Карта говорить про те, що представники цього сузір’я зможуть відновити репутацію, поставити на місце кривдників та повернути собі спокій. Головне — діяти за законом і не намагатися покарати кривдників їхніми методами.

Терези

Аркан «Світ» говорить про те, що доля прихильна до Терезів. Завершення тижня обіцяє приємні новини, виконання заповітних бажань та набуття гармонії із зовнішнім світом. Вихідні можна провести на власний розсуд, зібратися великою родиною і забути про розбіжності, що заважають щасливому життю.

Скорпіон

По карті «Вежа» настає час рішучих змін. Скорпіони повинні бути готові до того, щоб розпочати новий етап життя, в якому немає місця застарілим планам, нездійсненним мріям та замкам із піску. Порада картки – приймати правила гри і відкриватися новому, щоб не проґавити приємних можливостей.

Стрілець

Карта «Вежа» завершує тиждень, говорячи про те, що настав час завершувати черговий життєвий цикл. За цим Арканом Стрільцям не варто лякатися змін — вони необхідні для того, щоб очистити місце новим подіям, забути минуле і звільнити від усього зайвого.

Козеріг

Завершує тиждень не менш позитивний Аркан Імператриця. По цій карті Козерогів чекають приємні зміни, достаток та щастя. Єдине, що може затьмарити радість — неквапливість. Проте підганяти час не варто — доля прихильна, а отже, все йде як слід.

Водолій

Аркан “Сила” завершує тиждень, вказуючи на чудові можливості. Водолії зможуть завершити складні справи, якщо повірять у свої сили та перестануть відкладати на завтра те, що можна зробити тут і зараз.

Карта обіцяє нові можливості тим, хто не боїться вийти з тіні конкурентів.

Риби

Завершує тиждень Аркан “Правосуддя”, закликаючи Риб до відповідальності та чесності. По цій карті не важко дозволити розбіжності, повернути собі відмінну репутацію і перемогти кривдників. Головне — залишатися чесними із самими собою та оточенням і не йти на угоди із совістю.

Літо в розпалі, а значить, потрібно насолоджуватися кожним днем і частіше виходити на свіже повітря. Поради карт допоможуть впоратися зі справами та здобути впевненість у завтрашньому дні, а спокійні прогулянки повернуть гарний настрій та допоможуть розслабитись після напруженого трудового дня.

You cannot copy content of this page