Таро-прогноз на тиждень 11 – 17 березня для кожного: що чекає на всіх у кар’єрі, фінансах, здоров’ї та коханні

Цього тижня вас не залишатимуть важкі думки та відчуття, що ви ходите колами і не можете зважитися на щось важливе. Щоб вибрати правильний напрямок, який згодом дозволить досягти позитивних результатів, необхідно дослухатися порад покровителя цього періоду — Короля пентаклей, якими я з радістю поділюся далі.

Кар’єра

Цей робочий тиждень рекомендується провести максимально пасивно. Увімкніть енергозберігаючий режим та постарайтеся виконувати необхідний мінімум роботи, уникаючи будь-яких додаткових навантажень. Не варто орати як кінь і намагатися згорнути гори: все одно нічого не вигорить, краще навіть не намагатися. Також краще обмежити спілкування з колегами – є небезпека, що наговорите зайвого та підставте собі підніжку.

Приведіть свої фінансові справи до ладу: складіть список доходів та витрат за останній місяць. Це допоможе залатати «пробоїни», через які непомітно, але регулярно та стрімко витікають кошти.

Фінанси

Щоб уникнути великих витрат, на цьому тижні необхідно скласти чіткий план покупок і неухильно дотримуватися його. Якщо ж не втримаєтеся і придбаєте щось дороге, але непотрібне, то фінансових труднощів та скандалів у сім’ї не уникнути. Також будьте готові до того, що якщо схопитеся за раптову можливість підзаробити, то легкою прогулянкою це не буде, — доведеться попрацювати.

Кохання

У плані стосунків цей тиждень на диво гарний. Найбільш сприятливим заняттям стане будь-яке спільне проведення часу з партнером: поїздка за місто, прогулянка чи похід у кіно або на культурний захід. Самотнім людям у цей період потрібно зосередитись на пошуку другої половинки. Знайомство, заведене у ці дні, стане вдалим і згодом може перетекти у бурхливий та яскравий весняний роман.. Головне – контролюйте емоції, інакше не стримайтеся і весь відпочинок виявиться зіпсованим.

Здоров’я

Здоров’я цього тижня перебуває в зоні ризику: традиційно з настанням весни про себе можуть нагадати старі болячки. Щоб уникнути серйозних загострень, постарайтеся обмежити кількість спорту, інтенсивність фізичних навантажень та тривалість піших прогулянок. Через мінливий атмосферний тиск голова весь тиждень буде ніби в тумані, тому не рекомендується приймати серйозних рішень, щоб не наробити помилок і потім не шкодувати про вчинене.

Порада на тиждень

Цього тижня більше слухайте і аналізуйте, а самі тримайте язик за зубами і ретельно перевіряйте всю отриману інформацію. Не варто ділитися ні з ким особистими даними та здійснювати інтернет-покупки із сумнівних сайтів.

You cannot copy content of this page