Таро-прогноз на тиждень 13 – 18 лютого для кожного: цього тижня може статися крутий поворот у долі

Аркан цього тижня – Король жезлів, говорить про те, що у вашому житті може з’явитися людина з великими зв’язками та владою. І він, залежно від настрою, може або відкрити перед вами дуже широкі горизонти, або зробить ваше життя нестерпним через свій характер. Будьте гранично обережними у своїх висловлюваннях, сподівайтеся на краще, але й готуйтеся до гіршого.

Кар’єра

У робочій сфері цього тижня нічого особливого не станеться. Якщо вам раптом захочеться вирватися зі звичної рутини і досягти чогось нового, то краще від цієї думки відмовитись — все одно нічого не вийде. Розслабтеся і пропливіть ці дні за течією, без різких рухів тіла, і не нав’язуйтесь начальству. Найбільш сприятливо розпочинати довгострокові проекти та завершувати незакінчені справи.

Фінанси

З фінансами цього тижня все складатиметься неймовірно вдало. Завдяки уважності, кмітливості та перебування у потрібний час у потрібному місці вам вдасться поповнити свій гаманець круглою сумою. Головне – не влазіть у сумнівні схеми і не займайтеся нечесною грою. Щоб підкорити грошові вершини, будьте завжди напоготові і тримайте очі відкритими: це дозволить не втратити шанс, що випав.

Цей тиждень подарує безліч можливостей, щоб монетизувати свої таланти. Беріть приклад із успішних людей, які вас надихають. Фінансового успіху в ці сім днів досягнуть лише рішучі і ризикуючі люди, а ті, хто сумнівається і не може прийняти рішення, залишаться біля розбитого корита.

Кохання

У любовній сфері цього тижня відбуватимуться повний хаос та нерозуміння. Нічого не вживайте і не встряйте в жодні інтрижки чи з’ясування стосунків — поставте все «на паузу» і просто нічого не робіть. Партнер або важлива для вас людина може нав’язувати вам свою думку — слухайте, кивайте, але чиніть, як вважаєте за потрібне. Через тиждень все саме стане на свої місця і ви зрозумієте, як мали рацію.

Здоров’я

Психологічне здоров’я буде пустувати весь тиждень. Можуть наринути гіркі спогади, які вас повністю придушать. Якщо відчуєте такий стан, то дайте собі хороше фізичне навантаження: посидіть, пробігайте в парку, сходіть на фітнес або басейн. Від депресії врятують будь-які дії, які призводять до підвищеного пульсу та потовиділення.

Головна порада

Проведіть тиждень максимально яскраво, активно та пристрасно. Може статися так, що цими днями у вашому житті відбудеться глобальний поворот — і тільки від ваших бажань і прагнень залежить, куди ви підете. Не бійтеся змін, сміливо сідлайте коней і з вітерцем вирушайте за пригодами та новими можливостями.

You cannot copy content of this page