Таро-прогноз на тиждень 13 – 19 листопада 2023 року для кожного

Карти Таро передбачають, що наступний тиждень стане одним із найстабільніших за довгий час.

Ви відчуєте тотальне бажання заземлитися в стані “тут і зараз”, утримати свої позиції по всіх напрямках і зайнятися накопиченням у плані фінансів.

Карта-управитель цього періоду – Четвірка Пентаклею. Але й вона має зворотний бік: це жадібність, зайва стриманість в емоціях і відсутність просування у будь-яких справах.

Тому якщо ви будуєте великі плани, то їх краще відкласти на тиждень і натомість присвятити час відпочинку, розслабленню.

Можна зайнятися «земними» справами — сходити в лазню, розписати вдома бюджет на місяць, прибрати у квартирі чи просто напекти пирогів.

У відносинах теж спостерігається тенденція вирішення матеріальних питань, побутових проблем та створення чогось зовсім позбавленого романтики. Наприклад, нового ремонту.

Якщо ми говоримо про усталену пару, то, швидше за все, ви просто займатиметеся повсякденними турботами і досить спокійно проведете цей час.

А от якщо ви в пошуку, то є шанс знайти того, хто забезпечуватиме вас і даруватиме багато матеріальних благ.

Але сам роман ризикує виявитися сухим і беземоційним, заснованим на загальному побуті і, можливо, навіть за розрахунком.

У роботі варто зробити перепочинок та подивитися на результат вже виконаних завдань.

Що не влаштовує у результатах? Де варто натиснути? Як далеко до ваших ідеальних картинок у голові?

Іноді так важливо видихнути та подивитися на все свіжим, незамиленим поглядом. Здоров’я теж вимагатиме стриманості та помірності від надмірностей.

Спробуйте взяти аскезу на бажання: пообіцяйте Всесвіту відмовитись від чогось в обмін на виконання мрії.

Наприклад, на 21 день відмовтеся від шоколаду заради поїздки у відпустку мрії. Нині найсприятливіший період для цього.

You cannot copy content of this page