Таро-прогноз на тиждень 16 – 22 жовтня для кожного знаку Зодіаку

Карти Таро передбачають, що цього тижня відбудуться яскраві події та позитивні зміни.

Нарешті енергії починають виправлятися у потрібний нам бік. Цього тижня ваше життя перевернеться з ніг на голову в позитивному ключі і все, що до цього перегороджувало шлях, заважало — нарешті поступиться дорогою світлим яскравим цікавим подіям.

Основний Аркан тижня – Блазень, він означає новий початок, оновлення у всьому.

Це нульовий Аркан, найперший у колоді, він завжди відкриває нові двері та шляхи, дає легкість та стан цікавої дитини, яка готова бігти вперед, не помічаючи складності та проблеми.

А поєднання із ще одним Старшим Арканом Повішений вказує на потужний поворот подій у вашій долі.

У роботі трапиться довгоочікуваний прорив і вихід із ситуації, що тривала. Сьогодні в нашому прогнозі керують суцільно Старші Аркани, а це означає настає доленосний період.

От і у фінансовій сфері головна карта це Колісниця, що означає швидкий і потужний стрибок вперед, уявіть, ніби ви дуже довго чекали зеленого світла на стрибках і з першим сигналом рвонули до своєї перемоги.

Постарайтеся у справах прискоритися і встигнути зробити максимум для досягнення бажаного. Будьте активними та ефективними і тоді нагорода перевершить усі очікування.

Відносини та любов теж будуть дивувати насиченістю та емоційністю подій. Інтриги та флірт, таємні стосунки та любовні трикутники – все це буде основною лінією вашого особистого життя.

І дуже можливо, що ці історії в майбутньому виростуть у щось більше і призведуть до того ж крутого розвороту подій.

Цей розклад є особливо актуальним для жінок, оскільки основні аркани Жриця та Імператор вказують на появу нового імпозантного сильного партнера для таємних зустрічей.

Він займе всю вашу свідомість і проникне в саме серце. Тому якщо ви не вільні, є шанс змінити супутника життя.

А якщо ви все ще самотні — це дуже вдалий варіант для того, щоб у майбутньому побудувати сім’ю.

Але почнеться все з таємного листування та флірту онлайн. Що ж до здоров’я, то тут ваша енергія штовхне на самообстеження та пошуки симптомів в інтернеті.

У жодному разі не піддавайтеся цьому, інакше ризикуєте кинути себе в надумані страхи та ілюзії.

You cannot copy content of this page