Таро-прогноз на тиждень 18-24 вересня: наступні сім днів будь-який різкий рух може спричинити погіршення і навіть руйнування в різних сферах життя

Основні енергії наступного тижня залежать від Аркана Лицар мечів. Це найшвидша і найнепередбачуваніша карта Таро, а значить вам варто якомога обдуманіше приймати рішення і не рубати з плеча.

Також пов’язані з цим арканом додаткові карти говорять про занепадницькі настрої, бажання віддалитися від людей, невдоволення своїми досягненнями, самокопання. Все це також може спонукати до несподіваних дій в негативному ключі. Намагайтеся будь-яким способом піднімати собі настрій, не піддаватися осінній нудьзі та переживанням.

Тим більше в робочих питаннях ви точно будете на коні. Цього тижня всі конкуренти погаснуть на тлі ваших успіхів, вашої енергії та креативності. Видайте свою найсміливішу ідею керівництву чи партнерам — і просто спостерігайте, як мрії починають втілюватися в життя.

Відносини розвиватимуться дуже бурхливо, з емоційними гойдалками, розставаннями та перемир’ями, у найкращих традиціях наших улюблених серіалів.

А ось для тих, хто вже в парі, на тих енергіях негативних переживань, ви можете почати маніпулювати партнерів для отримання додаткової уваги. І робити це не дуже екологічним шляхом. Кілька разів вас м’яко повернуть до тями під час істерик, а от якщо зачастите — ризикуєте взагалі втратити кохану людину.

Карти на це мають свою пораду — заради уваги та догляду варто просто напустити на себе «туману таємничості», бути задумливими і мовчазними, сумними і меланхолійними. Повірте, ваша людина відразу включиться в гру і почне робити все, щоб ви повернулися в добрий настрій.

У сфері здоров’я є проблема нестачі життєвих сил, що логічно на таких енергіях. Спорт, прогулянки, свіже повітря, пробіжки – все це допоможе залишитися в тонусі.

You cannot copy content of this page