Таро-прогноз на тиждень 2 – 8 жовтня: не варто розраховувати на легке та швидке вирішення справ

Енергії закрутяться так, що здасться сили покинули вас раз і назавжди. Перевернутий Старший Аркан Сила управляє станом та загальними тенденціями, а це означає, що не варто хапатися за все поспіль і дуже обдумано розподіляти свій час.

Бо розраховувати на легке та швидке вирішення справ не доводиться. Рухатися «проти вітру» і долі точно не варто просто відрефлекуйте цей стан і присвятіть більше часу побутовим завданням, прибиранню та облаштуванню будинку, перегляду сімейного чи особистого бюджету, просто відпочинку та розслабленню.

Насамперед ці тренди стосуються робочої тематики і тут особливо хочеться наголосити на необхідності розподілити відповідальність та обов’язки по співробітникам, навчитися делегуванню та довірі.

Інакше хапаючись за все, і одразу ризикуєте просто залишитися з купою недороблених завдань. Якщо ж ви все ще не готові доручити свої справи — просто відкладіть їх убік і займайтеся лише найнагальнішими проблемами.

У відносинах та любові період ностальгії та спогадів. Можливо, виявиться ваш колишній чи всі думки заповнить людина з минулого. Найголовніше завдання — утриматись і не написати колишнім першим.

Відволікайте себе будь-якими доступними способами, займіться спортом або хобі, сходіть у спа або басейн. Бо ризикуєте впасти в емоційну яму непотрібних переживань.

Але чим більше ви відволікатиметеся і перемикатиметеся — тим краще для енергій тижня. Будь-яка дія, спрямована на власне здоров’я, красу та ментальний спокій, нівелюють негативні тренди тижня.

Нехай це буде вашою особистою компенсацією. У сфері здоров’я хочеться порадити не займатися надто активними видами спорту і тим паче уникнути екстримальних розваг.

You cannot copy content of this page