Таро-прогноз на тиждень 27 листопада – 3 грудня для кожного

Карти Таро пророкують, що наступного тижня у вашому житті відбудеться різкий поворот.

Попереду дуже непростий тиждень, який досить жорстко і безповоротно завершить важливий період у житті і виведе на новий рівень, новий кармічний виток.

Основні аркани тижня – старший Аркан Мир і Королева Меч. Можливо, доведеться самостійно відмовитися від чогось чи навіть від когось. Зробити це варто однозначно і безповоротно, ухваливши рішення головою та відключивши всі емоції.

Головне пам’ятати, що це за долею дуже сприятливо. Не варто «тягти лямку» там, де вже давно все закінчено. Тут ідеться як про робочі моменти, так і про особисте життя — кожному цей прогноз сьогодні відгукнеться по-своєму.

Вважайте його яскравим знаком змін.

Це партнерство принесе великий прибуток, але й енергетичних витрат вимагатиме чимало. Варто включитися та обов’язково докласти максимум зусиль. Навіть якщо ви працюєте за наймом в офісі, дуже ймовірно пропозиція з підробітку.

У відносинах, навпаки, все може піти не за планом і навіть призвести до кризового моменту. Можливо, хтось відчує готовність залишити поточні стосунки та вирушити на пошуки нових.

Якщо ж стосунки міцні і ніхто нікуди не збирається — просто буде дуже повільний розвиток і практично стан застою, який дратуватиме і виводитиме з себе.

Партнер начебто спеціально підгальмовуватиме, робитиме все не так, не реагуватиме на прохання вчасно. Уникайте сварок та з’ясування стосунків, інакше навіть такими повільними темпами можете дійти несподіваного розставання.

You cannot copy content of this page