Таро-прогноз на тиждень 29 січня – 4 лютого 2024 року для кожного із нас

Карти Таро передбачають, що цього тижня варто очікувати як на матеріальні поліпшення, так і на старі, невирішені проблеми.

Аркан цього тижня – Туз пенктаклій – у Таро означає можливість покращити своє життя та поправити фінанси. Варто виявити максимальну уважність, щоб цього тижня не «профукати» подарунок, який сам іде вам до рук.

Великі фінансові витрати цього тижня краще поставити на паузу. Вам просто життєво необхідно подивитися, куди ви йдете, яким шляхом, і визначитися з подальшою стратегією. Пам’ятайте, що обрана дорога буде непростою та тривалою.

Із приємного: вам випаде шанс покращити своє матеріальне становище. Однак прогаяти його дуже просто, тому вкрай важливо опинитися в потрібному місці і в потрібний час і бути весь час напоготові. Якщо все складеться вдало, то ви зірвете великий джекпот.

У особистих стосунках це буде чи не найвагоміший тиждень у вашому житті! Озирнувшись назад, ви зрозумієте, що саме з цього періоду почнуться позитивні зміни в особистому житті.

Завжди є два шляхи: бути в тих відносинах, в яких вам нічого не дають і використовують вас, — і віддати перевагу тому союзу, де є взаємне тяжіння та пристрасть.

І цього тижня якраз станеться знакова подія, яка сильно вплине на вашу думку, мрії, почуття.

Ви прийдете до розуміння того, що ви тільки на початку шляху, який переверне ваше життя на 180 градусів!

Головне — не женіть коней, це буде дуже довгий процес, закладайте цикл на рік.

Загалом цей тиждень покаже, що ви вже багато чого досягли. У вас є дуже успішний досвід звершень, перемог та знань, і зараз ви ніби стоїте перед великим обрієм можливостей. А що буде далі? Як ще підкорити цей світ?

Якщо ви відкриєтеся масштабу і повірите в себе і свої можливості, цей тиждень вам дасть відповіді на перелічені вище питання.

You cannot copy content of this page