Таро-прогноз на тиждень 30 жовтня – 5 листопада для кожного

Карти Таро передбачають, що протягом найближчих семи днів можуть повторитися ситуації, які в минулому принесли вам багато шкоди, гіркоти та розчарування.

Коридор затемнень завершується, але разом із цим повертаються непрості енергії з минулого. Чекайте на відродження та повторення ситуацій, які якось послужили вам уроком, але, на жаль, ви пройшли його не до кінця.

Спокуси та залежності активізуються на максимум. Головне завдання цього тижня – постаратися все це пройти спокійно і без подій, не впасти в ті емоційні ями, які колись проходили, і не вляпатися у відомі вам проблеми.

У когось навіть дуже ймовірно поява колишнього чоловіка, з яким розставання було особливо різким та болючим.

Задля досягнення бажаного Таро дозволяє піти проти правил і використовувати найнесподіваніші і, можливо, неприйнятні шляхи.

Маніпулювання колегами та відверті лестощі керівництву — ваші головні інструменти тижня.

Можете відвести важливий проект прямо з-під носа конкурентів або пересолити суп шкідливому партнеру. Ніхто й слова не скаже.

На любовному фронті також вирують енергії інтриг та розслідувань. Тут є два варіанти прогнозу: для тих, хто вже в парі, і для тих, хто ще один.

Якщо ви давно у стосунках, то чекайте на напади ревнощів і недовіри від партнера. За вами можуть навіть у прямому розумінні встановити стеження та прошерстити телефон. А вся справа в тому, що ваша людина має якісь дуже серйозні плани на спільне майбутнє і захотіла переконатися, що зробила правильний вибір.

Для тих, хто не в парі, менш кардинально. До вас придивляється людина, яка дуже хоче стосунків. І, швидше за все, найближчим часом він нарешті вийде з тіні і наважиться зробити перший крок.

Здоров’я може підвести всіх тих, хто має хронічні захворювання. Карти радять заздалегідь потурбуватися про профілактику проблем.

Енергія перехідного тижня, що починається, відповідає числу 2, тому вона дуже ніжна, витончена і делікатна. Вимагатиме від нас чуйного та дбайливого ставлення як до близьких людей, так і до самих себе.

Дбайте про себе і цінуйте!

You cannot copy content of this page