Таро-прогноз на тиждень 4 – 10 вересня для кожного знаку Зодіаку

Перший тиждень осені порадує нас яскравими позитивними подіями. Прекрасний Аркан 9 чаш керуватиме цим періодом, а він відповідає за наші радощі життя, за наповненість емоціями та можливість побути егоїстом у хорошому розумінні цього слова.

Дуже можливі свята, поїздки, зустрічі з друзями, робочі тусовки і всього цього так багато, що очі розбігатимуться і складно зробити вибір. Не здивуюсь, що хтось переміщатиметься з одного заходу на інший.

Смачна їжа, увага до вашої персони, гедоністичні насолоди для себе коханих. Можна дозволити все й одразу. Той самий випадок, коли варто відкритися можливостям та подарункам долі.

Якщо ви хочете повноцінні та тривалі стосунки – краще почекати кінця тижня. Для тих, хто вже в парі – ваша людина вас приємно здивує своїми активними діями, компліментами та буквально принесе весь світ «на блюдечку».

А ось на роботі є два варіанти розвитку подій і тут все залежить від вас. Цього тижня керівництво захоче змусити виконувати щось наднорми, але окрім цього прийде можливість заробити додаткові гроші та взятися за паралельні основні діяльності проекти.

І тут вибирайте — відстоювати кордони та вступити в конфлікт, відбиваючись від перевантажень. Або перенапружитися, викластись і встигнути і те, і те. При такому рішенні ваш фінансовий потік розшириться як ніколи і залишиться тільки встигати тримати кишені відкритими для падаючих з усіх боків грошей.

І, за традицією, про здоров’я наприкінці прогнозу. Тут абсолютно точно турбуватися нема про що. Поліпшення стану, відчуття крил за спиною, активність, випадає мапа повного здоров’я.

You cannot copy content of this page