Таро-прогноз на тиждень 8 – 14 січня для кожного: будь-які ідеї та будь-які починання матимуть успіх

Другий тиждень 2024 року пройде під знаком чудового Старшого Аркана – Мага. Саме ця карта показує нам, що все у ваших руках: будь-які ідеї та будь-які починання матимуть успіх.

Ви знайдете ключі до кожної двері, яку потрібно буде відчинити. Намагайтеся використати на максимум такий чудовий енергетичний потенціал. Це стосується не лише робочої сфери, а й особистого життя.

Зараз той момент, коли потрібно брати все в свої руки і будувати своє майбутнє. Ви можете з’явитися до коханої людини з пропозицією, першими знайомитися на вулиці, провести серйозні розмови з другою половиною.

До речі, про сферу кохання: саме цього тижня найкращий час завершити тривалі конфлікти, розпочати новий етап у відносинах, а можливо, навіть розлучитися з поточним партнером і вирушити на пошуки нового.

Ви – творець свого життя і все буде так, як забажається. Головна умова — робіть це від щирого серця.

У роботі варто забути про внутрішні гальма та страхи, вийти за власні кордони. Найкраще рішення — зробити приємне співробітникам, партнерам чи керівництву. Це можуть бути подарунки, знаки уваги чи допомога.

Повірте, це практично відразу ж повернеться у вигляді нових можливостей та нових сприятливих подій. З ходу приведіть до себе оточення на весь майбутній рік.

Ну а для здоров’я не найсприятливіший період, і карти радять навіть взяти себе в руки та витримати паузу у делікатесах та солодкому. Їжа має бути якомога аскетичнішою, простішою і легкозасвоюваною.

You cannot copy content of this page