Таро-прогноз на тиждень із 13 по 19 березня: будьте чесні із собою

Основна енергія тижня (карта Лицар кубків у прямому положенні)

Дуже гарна карта! Вона говорить про те, що вам надійдуть нові пропозиції, нові знайомства, причому дуже сприятливі. Карта говорить про панування емоційної сфери, і переважно про кохання. Можлива поява нового закоханого шанувальника чи шанувальниці.

Якщо ви налаштовані на те, щоб присвятити себе наступному тижню роботі, то все теж складатиметься вдало. Світ іде вам назустріч, дарує вам подарунки, нові знайомства та позитивні враження. Ви йдете правильним шляхом.

Фінанси (карта Двійка пентаклів у прямому положенні)

Можливо, вам доведеться приймати якісь рішення, швидше за все, потрібно трохи переглянути свій бюджет, подумати серйозно, можливо, ви багато витрачаєте чи займаєтесь не тією роботою. Настав час переоцінити баланс своїх сил, скільки ви вкладаєте і скільки ви отримуєте натомість.

Поміркуйте, можливо настав час попросити надбавки до заробітної плати, або подивитися на себе і зрозуміти, що ви погано працюєте. Потрібно зрозуміти, куди йдуть ваші ресурси, і як ви займаєтеся фінансовими питаннями, подивитися на себе з боку та зробити висновки.

Особисте життя (карта Дев’ятка мечів у перевернутому положенні)

Виглядає досить насторожено, але насправді турбуватися нема про що. Намагайтеся не нагнітати обстановку і не створювати проблеми на порожньому місці, тому що по суті все краще, ніж ви думаєте.

Якщо у вас з’являються якісь підозри чи бажання влаштувати «розбирання», краще вимкнути емоції та включити голову. Найвірнішим способом вирішити всі конфлікти — це спокійна виважена розмова зі своїм партнером.

You cannot copy content of this page