Таро-прогноз на тиждень із 22 по 28 квітня 2024 року для кожного

На четвертому квітневому тижні, яким керує аркан Туз мечів, вам доведеться боротися, щоб відстояти свої погляди, межі та думку. Оточення постійно перевірятиме вас на міцність і намагатиметься знайти слабкі місця. Щоб уникнути конфліктів, тримайте емоції під контролем та виплескуйте негативну енергію поза роботою.

Кар’єра

Робота цього тижня клеїтися не буде — усі думки вже будуть про тільки те, як зробити соковитий, апетитний шашлик, що тане в роті. Якщо в офісі планується якесь гуляння на кінець місяця, то не переборщуйте з міцними напоями, не балакайте зайвого і будьте обережні у виразах. Намагайтеся зробити необхідний мінімум трудових завдань, щоб не залишити серйозні борги у справах на наступні будні.

Фінанси

Гроші зароблятимуться цього тижня простіше простого. Вам буде супроводжувати успіх, у зв’язку з чим у вас прокинеться спрага перемог і бажання показати оточуючим, що ви – сильний гравець, з яким доведеться рахуватися. Однак є і зворотний бік монети: потік фінансів буде мінливим і вам доведеться негайно змінювати плани заробітку. Також можливі ситуації, що вас захочуть обдурити та позбавити великої суми грошей. Тому варто бути акуратнішими, не потрібно довіряти іншим.

Відносини

У любовній сфері цього тижня може статися крутий поворот. У одиноких представниць прекрасної статі висока ймовірність зустрічі з багатим та успішним чоловіком, який дасть зрозуміти, що готовий заради вас піти багато на що. Приймати його залицяння чи ні – вибір залишиться лише за вами. Для правильного рішення потрібно визначитися, що для вас важливіше – справжнє кохання чи фінансова стабільність.

Головна порада на тиждень

Порадуйте себе: здійсніть маленьке безумство у вигляді дорогої покупки або влаштуйте розкішне застілля з близькими людьми. Також карти Таро рекомендують сісти та продумати подальші кроки щодо реалізації ваших стратегічних задумів.

You cannot copy content of this page