Таро-прогноз на тиждень із 3 по 9 квітня: Перший тиждень квітня буде не дуже легким, але його можна убезпечити, якщо прислухатися до порад

Основна енергія тижня: карта Трійка мечів у перевернутому положенні

Всі труднощі позаду ви можете будувати свої плани, розраховувати на позитивні моменти. На що ви зараз не акцентували б свою увагу — все буде гаразд. Можна видихнути та займатися своїми буденними справами.

Фінанси: карта Фортуна у прямому положенні

Тиждень буде дуже вдалим. Вам можуть випадково повернути борги, може випадково повезти. Може відбутися довгоочікуване підвищення чи запрошення на нову роботу. У ваше життя може увійти доля і на будь-які питання, які стосуватимуться фінансових моментів, впливатимуть найвищі сили.

Особисте життя: карта Правосуддя у перевернутому положенні

На тижні можливі розлади, проблеми, пов’язані з кармічними історіями. Це не сприятливий час для укладення шлюбу, але добрий для розлучення. Проблеми у відносинах можуть виникнути на порожньому місці, тому потрібно максимально промовляти всі питання, які виникають у вас.

Порада на тиждень: карта Трійка пентаклей у прямому положенні

Намагайтеся розглядати будь-яку інформацію, яка приходить до вас досить критично. Не рубайте з плеча, не наважуйтесь на авантюри. Є ризик дуже великої помилки. Потрібно багато думати та приймати лише зважені рішення.

.

You cannot copy content of this page