Таро-прогноз на тиждень із 6 по 12 березня: як мине тиждень, чого краще остерігатися і на що звернути особливу увагу

Прогноз для вогняних знаків зодіаку – Овен, Лев, Стрілець

Карта обіцяє, що на тижні у вас буде дуже багато турбот, накопичиться безліч питань, які потрібно буде оперативно вирішувати. Усі сім днів переслідуватиме неприємне почуття метушні, занепокоєння, різної рутини, яка накриє вас із головою.

Готуйтеся, що доведеться вирішувати різні побутові завдання та ділові питання. Постарайтеся правильно розподілити свій час та увагу, щоб встигнути все.

Прогноз для земних знаків зодіаку – Телець, Діва, Козеріг.

Тиждень буде складним, виснажливим і абсолютно непередбачуваним. Ваше життя може докорінно змінитись за кілька днів. Можливо, що відбудуться деякі події, які можуть збити вас з правильної дороги.

Бережіть себе! Не приймайте поспішних рішень, вони можуть вам нашкодити в майбутньому. Будьте обережнішими, постарайтеся не робити необдумані вчинки.

Прогноз для повітряних знаків зодіаку — Близнюки, Терези, Водолій

Дуже успішним буде тиждень у вас, ви можете вдало вкласти гроші, і вам можуть повернути старі борги. Якщо ви чекали часу, щоб зробити якусь велику покупку, то настав саме час це зробити.

Карта сприятлива для будь-яких починань, всі мрії можуть легко втілитись у реальність.

Прогноз для водних знаків зодіаку – Рак, Скорпіон, Риби

Водяні знаки можуть потрапити у стан, коли їм необхідно буде впорядкувати своє життя, незважаючи на те, що це для них зовсім не характерно, тому що за характером вони, навпаки, більш інтуїтивні та схильні до імпровізацій.

Але в ці дні доля змусить вас прийняти серйозні рішення, які позначаться на вашому житті дуже сильно. Настав час робити вибір — укладати угоди, домовлятися і іноді навіть відчувати дискомфорт через те, що доведеться підкорятися.

You cannot copy content of this page