Таро прогноз на тиждень із 7 по 13 серпня для всіх знаків зодіаку

Основна енергія тижня (карта Лицар пентаклів у прямому положенні)

Це карта, яка говорить нам про те, що тиждень дуже сприятливий для різних бізнес-мереж. Вам потрібно налагоджувати зв’язки з наявними людьми, щоб вони познайомили вас з надійними постачальниками, щоб ви вийшли на новий рівень у своєму особистісному та діловому розвитку, у тому числі й фінансовому плані. Карта Лицар говорить про те, що ділове середовище вам чи допомагатиме, чи навіть у чомусь «тиснути», тому що в даному випадку ця карта більше про стабільність, ніж просування.

Тиждень з 7 по 13 серпня буде дуже активним. Якщо у вас є бажання чи намір відвідати якісь форуми, бізнес-заходи — то це потрібно робити. Також потрібно давати шанс якимсь новим ідеям, навіть якщо у вас все сприятливо, щоб вони могли влитися у вашу звичну систему буття.

Карта говорить про те, що якщо ви налаштовані на придбання чогось, розширення бізнесу, то це має бути засноване на спокійному та діловому підході. Якщо навіть будуть якісь тяганини, якісь паузи протягом цього часу, то цього не потрібно лякатися. Навпаки, вони більше рекомендовані у тому, щоб ретельніше вивчити питання.

Якщо ви бачите, наприклад, що ваша угода якось не складається, то перевірте документи та надійність свого опонента. Основна рекомендація – перевіряти. Але не підозріло, а просто ретельно.

Фінанси (карта Сонце у перевернутому положенні)

Карта Сонця в перевернутому положенні – тиждень дуже сприятливий для ділових зв’язків. І незважаючи на те, що серпень вважається часом для відпусток, не виключено, що в якійсь поїздці ви можете зустріти свого нового ділового партнера. Все відбуватиметься легко, складатиметься само з собою. Карта Сонця говорить про те, що ви повинні почуватися переможцем. Ви повинні почуватися людиною, яка може собі дозволити все, що вона хоче. Ця енергія допоможе вам зрости далі у фінансовому плані. Наприклад, не економити та не рахувати гроші. А навпаки – дозволити собі більше.

Ця карта не говорить нам про якісь шалені витрати, а про те, що можна себе порадувати. Можна дозволити собі подорож, купити якусь річ, яку давно хотіли. Або ж оновити меблі у будинку. Але це саме має бути в насолоду. І ви повинні відчувати себе вартим цього.

Особисте життя (карта Четвірка кубків у перевернутому положенні)

Що стосується любові та особистого життя, то тиждень, на жаль, не найсприятливіший. Карта свідчить, що під лежачий камінь вода не тече. Якщо ви чогось хочете, вам потрібно самим почати щось робити. Якщо ви самотні, потрібно вийти з дому.

І тут карта також звертає увагу, що близькі люди не телепати. Вони не знають, що вам може знадобитися або як ви почуваєтеся.

Ця карта говорить про те, що в особистому житті, швидше, буде такий період, що нічого особливо не хотітиметься. Але нічого в цьому страшного нема. Якщо ви почуваєтеся не в ресурси на побудову відносин, хочете якийсь час провести на самоті, то чому б і ні. Просто усвідомлюйте, що з таким підходом ви не знайдете супутника.

А якщо ви зараз у відносинах, то ця карта говорить про те, що може бути певна сварка або дистанція між вами. Але це також непогано.

Порада тижня (карта Вісімка кубків у прямому положенні)

Карта говорить нам про те, що якщо ми зібралися йти, це потрібно робити. Причому не роздумуючи. Якщо ви вважаєте за необхідне зараз уникнути будь-якої фази вашого життя, якщо ви хочете розірвати відносини, то це потрібно робити. Вісімка кубків — про розлучення, догляди, припинення будь-яких відносин, у тому числі робітників та ділових.

Сам по собі тиждень, судячи з цих усіх карт, буде досить «вируючим». Він буде трохи стресовим, тому що відчувати суто фізично ви будете себе, швидше, не дуже добре. Проте щодо роботи, якихось фінансових справ — усе буде дуже добре. В особистому житті будуть невеликі паузи, дистанції. Це тиждень для того, щоб уникнути всього, що вас більше не тішить.

You cannot copy content of this page