Таро-прогноз на тиждень з 15 по 20 серпня: третій тиждень серпня буде вкрай напруженим.

Тиждень з 14 по 20 серпня ризикує виявитися найнапруженішим за останні місяці.

Всупереч існуючим упередженням, це показує завершення одного періоду в житті та початок іншого. Щось давно мало піти від вас, і це, як то кажуть, за долею.

Не намагайтеся утримати те, що в ці дні витікатиме. Саме хапаючись за минуле, ви ризикуєте загальмувати свій розвиток та прихід нового, найкращого етапу.

Це може стосуватися і відносин, і роботи, і побутових подій. Через переживання та страхи тиждень буде складним, багато процесів почнуть «підвисати», прийняття рішень відкладеться на невизначений термін.

У стосунках чекайте несподіваної появи людини з минулого, на яку ви, можливо, давно чекали, але все одно не були до цього готові. Як сніг на голову прийде повідомлення, а можливо, ви випадково зустрінетеся на вулиці або навіть з’явиться на порозі будинку. Тут можливі шокуючі події, які виб’ють вас з колії і позбавлять дару мови.

Ця зустріч завершиться відвертою розмовою, за підсумками якої ви ухвалите рішення — відпускати чи відновлювати стосунки. Але будьте обережні: за картами видно, що людина не марнувала часу і купалася в увазі протилежної статі.

Цілком можливо, що і зараз є ті, хто готовий з вами поборотися. Чи потрібно вам вступати в цю боротьбу чи простіше відпустити та забути?

Читайте також: Восени 2023-го три знаки зодіаку чекає на фінансове благополуччя та успіх

Щодо роботи — як ніколи будуть актуальними партнерство, співпраця, нові спільні проєкти.

Чекайте на появу важливих зв’язків та контактів, нових важливих людей у вашому оточенні, молодих та перспективних. Погоджуйтесь на все, що пропонують. Навіть найменше починання, будь-який стартап виросте в дуже прибуткову та масштабну справу.

You cannot copy content of this page