Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 грудня2023 року для всіх

Карти Таро передбачають, що наступного тижня енергії закрутять нас у вихорі емоцій, що може призвести до необдуманих вчинків та спонтанних рішень.

Основний аркан тижня — Вісімка Кубків, а це все ж таки не найпозитивніша карта. Швидше за все, будуть розчарування у сфері кохання, у оточуючих, у діях близьких людей. Щоб не припуститися фатальної помилки, постарайтеся не робити різких рухів на емоціях.

Можливо, вам захочеться попрощатися з коханим, висловити щось рідне. Краще з головою йти у роботу, адже у фінансовій сфері пощастить набагато більше.

У робочих питаннях можете розвернутися на повну, вас сприйматимуть як вчителя, як людину, яка знає більше за інших, як кращого спеціаліста своєї справи. Основний аркан цієї сфери.

Постарайтеся виправдати довіру оточуючих і справді сяяти знаннями та можливостями. Тут навіть карти дають добро на виплеск емоцій, яких буде багато протягом тижня.

Ну а що ж із відносинами і любов’ю в цей період? На жаль, тут дуже багато складнощів і обмежень, ніби ви одягнете окуляри на очі і перестанете бачити можливості та шанси.

Для тих, хто у парі: постарайтеся не думати стереотипами. «Забув написати «Доброго ранку» — отже, я йому не потрібна». Зніміть пелену негативних емоцій із себе і постарайтеся мислити ширше, позитивніше. Зрештою просто напишіть самі і запитайте, що відбувається. Головне – не додумуйте.

Для тих, хто ще не знайшов своєї другої половини: цього тижня ви ризикуєте пропустити дуже цікавий варіант для знайомства. А все через ті ж окуляри, які заженуть вас у рамки вузького мислення та стереотипів. Просто дайте шанс тій людині, яка ввійде у життя вже дуже скоро.

Ну і насамкінець звернемося до здоров’я. Тут Таро радять не перестаратися з міцними напоями та шкідливою їжею, тому що, навпаки, усі межі дозволеного будуть порушені на тлі бурхливих внутрішніх емоційних бур. Замість «заїдання та запивання» суму краще йдіть у спортзал і качайте м’язи. Дисципліна допоможе врівноважити стан.

You cannot copy content of this page