Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 лютого

Овен

На початку тижня по карті «Колісниця» Овнам не варто сповільнюватись. Навпаки, Аркан закликає прискоритися, щоб не проґавити нових можливостей і не залишитися без роботи. За цією картою є можливість швидко завершити розпочате та отримати гарну нагороду за свою працю.

Аркан “Імператор” закликає Овнів до відповідальності. Порада картки — приймати лише зважені рішення, цуратися чуток і пліток, а також не псувати собі репутацію необдуманими витівками.

Аркан «Маг» завершує цей тиждень лютого, закликаючи Овнів до розвитку талантів. Карта обіцяє нові можливості для тих, хто не боїться йти неповторною дорогою. Креативні рішення допоможуть знайти місце під сонцем, а також знайти додаткове джерело доходу.

Телець

Початок тижня, судячи з карти «Імператор», пройде стабільно та активно. Тельцям важливо залишатися пильними, щоб не допустити прикрих промахів. Доречним буде ухвалення самостійних рішень.

На карті «Суд» на Тельців чекає довгоочікувана розв’язка. Карта обіцяє завершення складної справи, довгоочікуване звільнення від клопоту чи сковуючих обставин. Представникам Знаку не варто квапити події — все станеться вчасно та з найкращим результатом.

Завершується тиждень карткою «Верховна жриця», за якою Тельцям не варто скидати з рахунків передчуття. Завдяки інтуїції вдасться обійти стороною неприємності та залучити благополучні зміни.

Близнюки

Початок тижня, судячи з карти «Мир», буде позитивним і повним приємних подій. За цим Арканом Близнюки зможуть досягти мети, залишити позаду сумніви та тривоги, а також помиритися з близькими та здобути спокій на душі.

Карта «Колесо удачі» обіцяє довгоочікувані зміни, які спочатку можуть здатися недоречними і навіть лякаючими. Порада Аркана — не поспішати з висновками та діями. Близнюкам важливо взяти паузу, щоб вникнути в суть того, що відбувається, а лише потім ухвалити рішення про те, як розпорядитися з тим, що подарувала доля.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Близнюків щось турбує. Порада карти – розібратися у своїх почуттях і знайти спокій, щоб знайти вірний шлях до щастя, а не блукати в сутінках здогадів і невизначеності.

Рак

По карті «Місяць» Ракам не варто починати тиждень із необачних дій. Аркан закликає рухатися повільно, намацуючи шлях інтуїтивно , не піддаватися на провокації та приймати виважені рішення.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Ракам доведеться відкласти якісь справи та завдання, щоб зайнятися раніше відкладеними справами. Така ситуація не повинна лякати — небагато часу, і становище знову стане стабільним.

Карта «Імператриця» символізує чудовий час, коли можна не поспішати та насолоджуватися життям. Справи просуваються, проблем та конфліктів не спостерігається, а отже, Раки зможуть здобути щастя та з легкістю виконати всі заплановані завдання.

Лев

Аркан “Зірка” символізує шлях, який освітлюється Згори. Це означає, що Леви можуть спокійно займатися запланованими справами та закликати на допомогу ангелів-охоронців. Впевненість і позитивний настрій допоможуть оминути дрібні неприємності.

По карті «Закохані» Лев має зробити важливий вибір. Не помилитися допоможе не лише інтуїція, а й уміння визнавати помилки. Шлях буде вільний від перешкод, якщо правильно оцінювати свої сили та можливості.

Завершує лютневий тиждень позитивна мапа «Світ». По ній на представників Знаку чекає довгоочікуваний успіх і можливість здійснити задумане. Порада Аркана – не поспішати і не змінювати планів.

Діва

Аркан «Смерть», що випадає на початок тижня, не повинен лякати Дів. По цій карті настав час щось змінювати, відмовлятися від застарілих ідей, а також завершувати неприємне спілкування. Аркан говорить про нові можливості для тих, хто не зупиняється у розвитку.

По карті «Повішений» Дівам доведеться зупинити справи через зовнішні чинники. Це означає, що деякий час доведеться потерпіти, а щоб очікування пройшло швидше, зайнятися другорядними завданнями та розвивати свої здібності.

Наприкінці тижня ситуація налагодиться. Аркан «Сонце» символізує чудові перспективи, завершення періоду труднощів та чудові можливості для розвитку. Діви вільні обирати будь-який шлях і сміливо дивитися у своє майбутнє.

Терези

На початку тижня Терезам по карті «Вежа» доведеться понервувати. Аркан символізує зміни, які можуть спантеличити і вирвати зі звичної рутини. Мине час і Терези зрозуміють, що така ситуація — на благо.

По карті «Суд» на представників Знаку чекає довгоочікувана розв’язка. Йдеться як про завершення складної справи чи проекту, успішну складання іспиту або довгоочікуваний виграш у судовому розгляді. Впевненість, чесність та послідовність допоможуть Терезам вийти переможцями.

Карта «Сила» символізує час, коли не можна зволікати. За цим Арканом Терези зможуть подолати будь-які труднощі на шляху до поставленої мети, знайти однодумців, а також зміцнити силу волі.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде чудовим. Скорпіони зможуть завершити необхідні справи, легко залучити позитивні зміни, а також втілити мрії в реальність.

По карті «Диявол» на Скорпіонів чекає час випробувань на міцність. Порада карти — не потурати миттєвим забаганкам і слабкостям, а також поберегти свої накопичення і не витрачати їх на непотрібні речі.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Скорпіонам важливо розставити пріоритети, а також не соромитися просити допомоги та поради. Мудрі наставники допоможуть вирішити наболілі питання та дадуть цінну інформацію.

Стрілець

На початку тижня по карті «Дурань» Стрільці будуть улюбленцями долі. Нові приємні зміни не забаряться, якщо не кидатися з крайності в крайність і не діяти необачно, але при цьому не боятися змінювати життя і грати за новими правилами.

Карта “Диявол” є попередженням. Стрільцям належить боротися зі спокусами, щоб не зайти в глухий кут і не залишитися біля розбитого корита. Порада Аркана — діяти обережно та не піддаватися на провокації.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», за яким настає час зміни Стрільці повинні пам’ятати про те, що карта не обіцяє неприємностей — вона лише вказує на необхідність перегорнути сторінку, щоб писати новий розділ свого життя та не зупинятися у розвитку.

Козеріг

Початок тижня картою «Правосуддя» буде відповідальним. Козероги отримають результати своїх праць, які можуть виявитися не найкращими. Якщо це станеться, то роботу над помилками важливо зробити одразу ж, щоб не накопичувати проблем.

Карта “Смерть” говорить про те, що підходить до завершення черговий етап життя. Козероги мають зробити висновки, щоб у майбутньому не повторювати помилок, а також розпочати новий етап, щоб залучити позитивні зміни.

Аркан «Сила» закликає представників знаку до чесності та відповідальності. По цій карті важливо усвідомлювати, щоб міцно стати на ноги і не дати опонентам шансу на шантаж чи маніпуляції.

Водолій

Початок тижня, судячи з карти «Маг», буде позитивним. По цій карті Водолії зможуть розвивати свої таланти, застосовувати їх на практиці та розвиватися у різних напрямках. Порада картки – не відмовлятися від нових пропозицій, щоб не проґавити свого щастя.

У середині тижня на Водоліїв чекають серйозні зміни. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що події розвиватимуться стрімко і не за планом, проте панікувати не варто. Витримка та спокій допоможуть зрозуміти та прийняти ситуацію, зробити вірні висновки та залучити успіх.

Завершується лютневий тиждень позитивною карткою «Сонце». За нею Водоліїв чекають позитивні події, можливість виправити фінансове становище, а також розпочати розвиток у новому напрямку та швидко прийти до успіху.

Риби

Карта «Повішений» говорить Рибам про те, що їм доведеться трохи зачекати, доки ситуація стабілізується. Час «простою» варто заповнити вирішенням другорядних завдань, щоб не гаяти дорогоцінного часу.

“Колісниця” в розкладі – карта дії і сміливості. За цим Арканом представникам Знаку не варто зволікати — доля надає чудові можливості, якими потрібно скористатися тут і зараз.

Завершує тиждень позитивна мапа «Сила». Аркан символізує можливість йти вперед, досягати нових успіхів та розвиватися різнобічно. Порада карти – не кидати розпочатого і не завмирати у розвитку.

You cannot copy content of this page