Таро-прогноз на тиждень з 27 лютого по 5 березня для кожного знаку Зодіаку

Овен

Завершує лютий позитивний Аркан «Світ», яким Овни зможуть знайти сенс життя, знайти своє призначення, а також попрощатися з проблемами і перешкодами. Порада картки – насолоджуватися кожним днем ​​і виховувати в собі найкращі риси.

«Місяць» у розкладі – карта сумнівів, які можуть віддалити від бажаної мети. За цим Арканом Овнам не можна довіряти чуткам та неперевіреній інформації, щоб не піти хибним шляхом. Успіх не залишить, якщо довіряти передчуттям і відмовитися від необдуманих дій, здатних завести в глухий кут.

Наприкінці тижня на карті «Суд» Овни зможуть завершити складні справи, які тягнулися із зими. По цій карті успіх буде на боці чесних і неупереджених представників сузір’я, які звикли досягати успіхів чесною працею та активно розвиватись у всіх напрямках.

Телець

Прекрасний тиждень чекає на Тельців. Аркан «Сонце» говорить про нові можливості, у тому числі набуття фінансового благополуччя. Порада карти – не боятися нововведень, прагнути нових вершин і насолоджуватися кожним прожитим днем.

Аркан «Дурень» закликає Тельців зосередитись, щоб не допустити прикрих промахів. Карта говорить про те, що у життя увірвуться зміни, здатні змінити життя на краще, проте представникам Знаку важливо оцінити свої сили та можливості перед активною роботою.

По карті «Маг» настає час змін, коли Тельці зможуть вибрати правильний шлях і пройти його до кінця. Порада Аркана — діяти самостійно і зневажати не лише отримані знання, а й користуватися своїми талантами повною мірою.

Близнюки

Аркан «Ієрофант» закликає Близнюків не зволікати і намічати план дій. Наприкінці зими можна зайнятися плануванням, щоб визначитися з першорядними завданнями та направити сили на вирішення нагальних питань.

Карта «Зірка» не дарма називається особистим ангелом-охоронцем. По ній Близнюки можуть спокійно займатися справами і не перейматися їхнім результатом. Головне — різко не змінювати планів і не зупинятися на півдорозі до своєї мети.

За картою «Місяць» Близнюки можуть стати заручниками власного настрою. Аркан закликає не довіряти чуткам і діяти так, як нагадує інтуїція. Вміння чути себе допоможе обійтися без проблем і знайти шлях до щастя.

Рак

Карта «Маг» закликає Раків не зволікати і впускати зміни прямо зараз. Тому Аркану будь-які мрії стануть реальністю, якщо бути активними і не лінуватися. Вміння йти вперед із високо піднятою головою стане запорукою нових успіхів.

Карта «Закохані» обіцяє приємні зміни, якщо Раки діятимуть самостійно та вибиратимуть те, що дійсно важливо. Аркан говорить про час змін, які допоможуть залучити до життя щастя.

Завершує тиждень карта «Сила». Цей Аркан закликає Раків не боятися труднощів, подолання яких загартовує дух, а й допомагає вчитися на своїх помилках. Позитивний настрій та рішучість допоможуть подолати тимчасові негаразди та залучити щастя.

Лев

Левам на цьому тижні важливо проявити пильність і не ігнорувати передчуття. Аркан “Місяць” повідомляє про те, що в оточенні можуть бути не зовсім чесні люди, здатні на обман і зраду. З ними важливо скоротити спілкування, щоб не опинитися в безвиході через сліпу довіру.

Карта «Смерть» не віщує проблем, якщо Леви не чіплятимуться за минуле. Карта закликає оновити енергетику і відродитися подібно до фенікса, залишивши за спиною все те, що заважає щасливому життю.

Завершує тиждень та відкриває березень карта «Колесо удачі». По ній Левам доведеться зіткнутися зі змінами, які увірвуться в життя раптово. Порада Аркана — не поспішати з висновками та активними діями доти, доки ситуація не проясниться.

Діва

Карта «Сонце» обіцяє Дівам чудові новини та приємні зміни. По цій карті представники Знаку можуть обирати будь-який шлях розвитку, а також узяти паузу, щоб відпочити та набратися сил перед новим підкоренням вершин.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Діви зможуть знайти підтримку з боку владних людей, перейняти досвід старшого покоління та здобути щастя завдяки активній роботі. Також Аркан відповідає за благополуччя в сім’ї, якщо її члени перестануть сперечатися та знайдуть точку дотику.

Карта «Смерть», яка випадає на початок весни, обіцяє Дівам довгоочікувані зміни. З життя починає йти все те, що заважає щастю, а отже, настав час закрити двері минулого і розпочати новий життєвий етап.

Терези

Карта «Місяць» закликає Терезів рухатися до поставленої мети, використовуючи свою інтуїцію і помічаючи знаки долі. Вони не дадуть помилитися і зайти в глухий кут, коли впевненість може змінитися сумнівами.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Терези зможуть здобути свободу та отримати гідну нагороду за проведену роботу. Також карта закликає діяти чесно, щоб у майбутньому не проводити роботу над помилками та не стикатися з неприємностями.

Завершує тиждень карта «Колісниця», за якою представникам знаку більше не треба зволікати. Аркан говорить про те, що сил та навичок вистачить для того, щоб зрушити справи з точки, підкорити нові вершини та звільнитися від проблем.

Скорпіон

Карта «Самітник» недарма відкриває розклад. Аркан закликає Скорпіонів не плекати ілюзій і не йти на поводі сторонньої думки. Настав час, коли потрібно визначитися з планами, намітити важливі цілі та спокійно працювати, обравши свій ритм.

Аркан “Повішений” говорить про те, що Скорпіонам не можна поспішати. На цій карті деякі справи доведеться відкласти, щоб зайнятися вирішенням завдань, відкладених раніше. Через деякий час ситуація стабілізується і можна буде спокійно займатися першорядними завданнями.

Завершує тиждень позитивна карта «Зірка», за якою мрії здійснюються, а на заваді не зустрічаються перешкоди та проблеми. Порада Аркана — не згортати з обраного шляху та спокійно займатися запланованими справами.

Стрілець

Карта «Самітник» говорить про те, що Стрільцям не варто починати тиждень з активних дій. Порада Аркана – усамітнитися, щоб відпочити, набратися сил і визначитися із планами. Спокійна ситуація допоможе звільнитися від усього, що заважає розвитку, а також поміркувати про насущне.

По карті «Повішений» представники Знаку можуть опинитися у скрутному становищі, якщо поспішатимуть або довірятимуть неперевіреній інформації. Аркан закликає бути пильними та відповідальними.

Аркан «Сила» завершує тиждень, говорячи про те, що Стрільці зможу подолати будь-які негаразди та здобути щастя. Тому Аркану важливо вірити в себе і не опускати рук, діяти чесно і не згортати зі шляху, поки не буде поставлена ​​крапка в початій справі.

Козеріг

На початку тижня Козерогам немає сенсу панікувати. Аркан «Верховна жриця» обіцяє позитивні зміни, які будуть можливі завдяки вмінню вичікувати. Карта вказує на період, коли важливо заспокоїтись та почекати, поки ситуація не стабілізується.

По карті «Колесо удачі» Козерогів чекають стрімкі зміни, які можуть налякати. Аркан закликає не поспішати з діями, щоб уникнути промахів та помилок. Небагато терпіння та аналізу ситуації допоможуть зробити вірні висновки та здобути успіх.

Завершує тиждень карта «Ієрофант», за якою Козерогам не завадить допомоги з боку мудрих наставників. Перейняти досвід старшого покоління важливо, щоб не допустити промахів, як і визначитися з цілями, щоб не марнувати час.

Водолій

«Місяць» у розкладі на початок тижня — карта, яка закликає Водоліїв не лякатися непередбачених ситуацій. Вміння мислити раціонально, а також не піддаватися на провокації, допоможе обійтися без ексцесів.

Аркан «Суд» вказує Водоліям на благополучне завершення поточних справ, які викликали сумніви і навіть на сполох. Представники Знаку йдуть вірним шляхом і вийдуть переможцями, якщо будуть дотримуватися чесності та неупередженого ставлення до того, що відбувається.

По карті «Маг» настає час активної роботи. Аркан закликає Водоліїв користуватися своїми талантами та розвивати нові здібності, щоб розширювати горизонти. Успіх не залишить, якщо вірити у свої сили і діяти так, як підказує серце.

Риби

Випробування на міцність очікують на Риб на початку тижня. Аркан «Диявол» говорить про те, що потурання забаганкам і поганим звичкам не приведе ні до чого доброго, а отже, треба взяти себе в руки і бути стриманими у всьому.

Карта «Маг» закликає Риб не залишати запланованих справ, особливо якщо йдеться про заповітну мрію. Настав час відкрити свої таланти і повною мірою поринути у ті справи, які викликають одухотворення та бажання розвиватися.

«Правосуддя» у розкладі – карта уваги та відповідальності. Благополуччя чекає на тих представників сузір’я, які будуть чесні перед собою та оточенням, не хитруватимуть і намагатимуться залучити успіх негідними способами.

You cannot copy content of this page