Таро-прогноз на тиждень з 9 по 15 жовтня: наступний тиждень таїть у собі безліч підводних каменів та небезпек

Наступний тиждень дивуватиме нас активністю і енергією, що вирує всередині, яку бажано пустити на благодійність або допомогу близьким.

Складається відчуття, що будь-які двері, які ви відчините наступного тижня — вестиме в порожнечу або навіть приховуватиме за собою небезпеки та складності.

Незважаючи на те, що основний аркан періоду — Лицар Жезлів, у оракульній колоді «78 дверей» він зображує вершника, який нарешті досяг замку на горі, відчинив ворота, але замість бажаної принцеси побачив порожнечу і кажанів.

Проте все ж таки це аркан дій та ініціатив, а значить якщо направити їх у потрібний бік — можна отримати відмінний ефект.

Однак не варто і здавати позиції, підлаштовуючись під чужу думку — варто пам’ятати про те, що ви рухаєтеся правильним шляхом і ухвалюєте вірні рішення.

У справах також варто звернути увагу на партнерство і допомогу колегам, відклавши власні цілі як мінімум на тиждень. Лайфхак, якщо вам терміново потрібно щось зробити для своєї вигоди – залучіть друга чи співробітника і зробіть це в парі, але при цьому ви маєте бути в положенні «другого пілота».

У відносинах наближається непростий період сварок та непорозуміння, а можливо навіть «розбірок» за допомогою третіх осіб та фахівців.

Зверніться до психолога або навіть адвоката, інакше вам просто не впоратися самим. Ну чи на крайній випадок попросіть друзів розсудити суперечку, щоб не доводити до суду.

Ну а що робити в такий період зі здоров’ям. Адже і тут у нас намічаються суперечки та складнощі у досягненні фізичних цілей. Тренування краще замінити розтяжкою та розслабленням.

You cannot copy content of this page