Таро-прогноз на жовтень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Карти Таро передбачають, що другий місяць осені видасться одночасно напруженим і щедрим на приємні моменти.

Овен

У жовтні на вас чекає позитивний період. Енергія сприятливо наповнює вас протягом усього місяця, дає вам великий обсяг ресурсу для реалізації ваших цілей. Другий місяць осені – гарний час для планування дитинки. У той же час, простір підказує вам: не варто забувати про себе, тому що жовтень — час, дуже важливий для вас.

Енергію вам дасть хороше партнерство, і воно принесе вам фінансові вигоди. Жовтень – чудовий період для того, щоб подумати про нові плани, які приведуть вас до фінансового достатку. Місяць пройде благополучно і без складнощів, розвиток ваших проектів йтиме позитивно.

В особистому аспекті життя енергія також сприятлива. У жовтні у вас є можливість познайомитися з важливою для вас людиною. Можливо, це буде друг чи близька людина, з якою ви можете провести своє життя.

Телець

У жовтні на вас чекає емоційний період, сильно гойдатиме з боку в бік. Не піддавайтеся дії емоційного шторму — не ухвалюйте важливих рішень, виходячи зі свого стану. Або ж зробіть паузу і сповільніться у момент ухвалення рішення.

Це допоможе вам уберегтися від невірних кроків по відношенню до ваших цілей. Ви повинні рухатися згідно з наміченим вами курсом, і, виходячи з цього, сформується ваш план подій.

Грошова енергія у жовтні заповнюється непогано, грошей вам вистачає на те, щоб вирішувати всі поставлені завдання та добиватися цілей. Ближче до кінця місяця можлива невелика втрата фінансів, постарайтеся акуратно розпоряджатися грошима, не витрачати їх через дрібниці та утримувати у своєму полі.

В особистому житті через емоційне перенапруження, яке ви відчуваєте в жовтні, вас теж може кидати з боку в бік. Є ймовірність сварок з близькими через дурість, і це буде вибивати вас з колії. Постарайтеся не створювати негативних подій і тримайте себе та свої емоції під контролем.

Близнюки

Цього місяця інформація та знання важливі для вас. Простір вимагає від вас інтелектуальної включеності, і ваше завдання в даному періоді розписати план дій для чіткого розуміння, навіщо і куди ви йдете і з якою метою. Що ви хочете отримати в результаті? Чітке розуміння завдань спричинить сприятливі зміни у вашому житті.

У жовтні потрібно попрацювати з негативними установками. Вони заважають вам розширюватись до потрібного рівня. Тому фінансова енергія не дає вам повну реалізацію і ви не отримуєте максимального результату.

Попрацюйте у жовтні зі своїми обмежуючими переконаннями, можливо, курси з фінансового мислення допоможуть вам трансформувати вашу внутрішню суть.

Ви енергетично наповнені у жовтні, тому рухаєтеся вперед енергійно. В особистому житті енергія гармонійна, ви вирішуватимете старі проблеми і згладжуватимете недомовки. Енергія вашого серця допомагає підтримувати теплі контакти з близькими людьми. Серцеві процеси розвиваються позитивно.

Рак

Початок місяця буде досить складним, йдуть трансформаційні процеси, і в той же час можуть відбуватися несприятливі ситуації, аж до фінансових втрат. Сформується позитивна ситуація, пов’язана з грошима: ваші позиції будуть надійними.

Насіння, яке ви посієте зараз, в даних процесах, дасть вам плоди. Рухатиметеся без напруги, постарайтеся зафіксувати себе в цьому, потрібному вам стані. У жовтні довкола вас формується поле з хорошими контактами, яке допоможе зробити серйозний ривок уперед.

Почніть рухати нові проекти та цілі, вони приведуть до фінансових результатів та допоможуть розкрити ваш потенціал. Фінансова енергія в жовтні стабільна, у майбутньому на вас чекають хороші результати.

В особистому аспекті життя на початку місяця ви можете конфліктувати із близькою людиною. Постарайтеся не вплутуватися в сварки і уникати їх, у результаті відносини однаково вирівняються.

Лев

У жовтні ви відчуєте нестачу інформації, і це завадить вам рухатися до ваших цілей. Вас блокує це незнання, тому вам необхідно наповнити себе інформацією, яка допоможе зробити кроки наперед.

У цьому періоді ви будете внутрішньо перегріватися – виникне несприятливий емоційний фон. Складно рухатиметься вперед. Але знайте, ви творець своєї реальності і здатні змінити своє життя та протистояти будь-яким складностям.

Від вас знадобиться тримати в розумі чітке розуміння, куди ви рухаєтеся і навіщо вам це потрібно. Грошова енергія у жовтні стабільна, ви можете досягти добрих результатів. Щоправда, доведеться попрацювати і буде непросто. Ви впораєтеся, якщо йтимете рівними кроками.

В особистому житті спокійний період, навіть трохи нудний. Ближче до кінця місяця може бути конфлікт із близькою людиною, причому на порожньому місці. Постарайтеся не занурюватись у сварки та зберегти теплі стосунки.

Діва

У жовтні вам доведеться покладатися на внутрішнє чуття, воно підкаже напрямок руху. Гарний час для медитативних практик – вони покажуть вам швидший і правильніший шлях до важливих для вас цілей.

Вища сила благоволить вам і показує напрямок руху. Прислухайтеся – і ви зробите ривок уперед. Цього місяця постарайтеся бути ближчими до Бога, відкривайте своє серце, щиро моліться. Для вас формується простір хороших варіантів, і це дає можливість швидких змін у житті.

Грошова енергія у жовтні сприятлива, рух позитивний та швидкий, спрямований у ваш бік.

Особисте життя сповнене приємними емоціями, сердечністю. При цьому не забувайте, що головна точка в просторі – ви і навколо вас крутиться ваш зовнішній всесвіт.

Терези

Загалом рух у жовтні сприятливий, він веде вас до мети. Рухайтеся активно, чітко та продумано. План, який ви намітили собі і до виконання якого прагнете, реалізовуватиметься і дасть хороші результати. Ваша енергія у жовтні гармонійна, і це також можна сказати про фінанси. На всіх рівнях ви досягнете результатів, які потішать вас.

Цікаво, що всередині вас є невелика таємниця, яка розкриє вашу внутрішню силу. Тому занурення допоможе краще познайомитися з собою. Для цього можна замовити астрологічний прогноз, створити матричну карту, наприклад. Це наповнить ресурсом і дасть сили для глибшого пізнання себе і розкриє ваш потенціал ще більше.

В особистому аспекті життя дуже гарний момент спілкування з сім’єю, стосунки міцні, а ви немов повноводна річка, наповнена теплою сімейною енергією. Але якщо ви самотні, є небезпека в метушні щоденних турбот та подій пропустити важливі зустрічі та упустити можливості особистого плану.

Скорпіон

Жовтень для вас час партнерських відносин, які виведуть на високі рівні. Вас оточуватиме багато людей, які запустять зміни. Це збільшить ваш ресурс та додасть успішності. Використовуйте ці шанси на користь. Хороший період для навчання та розвитку. Вам зараз важливо розвиватися та тримати мозок у тонусі. Це дасть гарний сплеск енергії.

Ближче до кінця місяця відчуєте невеликий шторм у просторі та нестабільність. Намагайтеся не піддаватися цьому стану, і все буде нормально.

Грошова енергія є сприятливою. Щоправда, гроші приходять не в тій кількості, де хотілося б. Ставте адекватні фінансові цілі, і ви швидше прийдете до них.

В особистому аспекті відчуєте деяке охолодження, але загалом відносини будуть рівними, хоч і без особливих романтичних моментів.

Стрілець

У жовтні доведеться часто робити вибір заради руху до нових цілей. Необхідно правильно приймати рішення, щоб дійти потрібної точки і реалізувати себе у просторі варіантів. Тоді прийдете до великих змін. Процеси довкола формуються вдало, перед вами відкривається безліч дверей.

Ви досягнете великих висот, якщо правильно ставитимете цілі і прийматимете рішення. Простір відкривається перед вами повністю. Фінансова енергія сприятлива, розкриває перед вами потенціал та можливості для зростання та розвитку.

В особистому житті енергія гармонійна та сприятлива. Ви підтримуєте зв’язки з людьми. Ваша чуттєвість допоможе ще більше зміцнити ці стосунки. Зберігайте свій стан, щоб не втратити цю енергію.

Козеріг

Простір приготував для вас приголомшливий місяць. Фортуна благоволіє у всіх сферах. На вас чекають кругообіг подій та можливості для зростання. Цілеспрямовано рухайтеся до своїх перемог – і перед вами відкриється величезне поле можливостей для розвитку та досягнення поставленої мети.

Ви отримаєте у жовтні максимальний результат – використовуйте цю інформацію для самореалізації. Всі ваші бажання втілюватимуться, ви зробите ривок у розвитку і навіть те, що раніше здавалося немислимим, стане цілком реальним та досяжним.

Особисте життя насичене і наповнене приголомшливою енергією. Якщо ви сімейна людина, то все буде сприятливо. Якщо самотні – тимчасово націліться на невластиве вам завдання.

Водолій

Жовтень вам емоційно складний місяць. Ви будете лаяти себе, смикати, і це позначиться на внутрішньому стані. Намагайтеся не потонути в цьому, а полегшити цей процес, а якщо вийде, відпустити ситуацію і не конфліктувати з собою. Це допоможе вам нормально почуватися.

Хибний період незабаром завершиться і почнеться наступний етап вашого розвитку. Пам’ятайте про це. Новий етап буде максимально позитивним та гармонійним, і в цей час сформуються вібрації та енергії, які залучать до вас потрібні події. У жовтні доведеться потерпіти. Намагайтеся не вкладати гроші та інші свої ресурси. Розраховуйте кожен свій крок.

В особистому житті може накривати депресивний настрій, через це не зовсім адекватно сприйматимете оточуючих людей. Постарайтеся тримати ці стани під контролем і пам’ятайте, що незабаром ситуація зміниться на краще.

Риби

Цього місяця чекає багато роботи і це дасть вам енергетичне спустошення та втому. Проте результати виправдають вкладені зусилля. Від вас потрібно виявляти старання і не боятися реалізовуватись — тоді все складеться сприятливо.

Простір дає можливість для зростання. Фінанси наприкінці місяця дадуть добрі результати.

В особистому аспекті енергія стабільна, але це не найкращий час для думок про дітей. А ось стосунки з родиною спокійні та добрі.

You cannot copy content of this page