Таро-прогноз з 15 по 29 лютого 2024 року для всіх знаків зодіаку

Друга половина лютого 2024 року – дуже неоднозначний період, адже основний Аркан, який керує цим періодом, – Двійка пентаклей. Будьте готові до крутих віражів долі та постарайтеся зберігати внутрішній емоційний баланс.

Овен

Дуже непростий період із гойдалками чекає на вас. Будуть і позитивні моменти — такі, як початок нової справи, нового шляху в бізнесі та вирішення складної ситуації. Але будуть і великі складнощі, пов’язані із чоловіком. Це може бути керівник, бізнес-партнер або просто важлива людина на даному етапі життя. Через нього багато процесів гальмуються і він немов стіна: зовсім не хоче чути ваші прохання чи докази. Навіть у сфері відносин можливі гойдалки у вигляді серйозного вибору – між двома людьми, а можливо навіть вибір між «піти або залишитися».

Телець

Вам настає тихий спокійний і дуже позитивний період. Багато особистої енергії дасть можливість керувати людьми навколо і стати на лідируючі позиції. Якщо були сварки та суперечки – обов’язково трапиться перемир’я. У роботі можна особливо не намагатися і трохи розслабитися: цього разу життя саме все вам піднесе на блюдечку. Ось тільки у стосунках можливі стресові моменти. У тих, хто в парі, з’являється той, хто захоче вас забрати. Якщо ви самотні, чекайте відразу кілька шанувальників, проте залицяння можуть не виправдати ваші очікування.

Близнюки

Поки що вас притискають до землі складнощі та турботи. І, на жаль, навряд чи трапиться вихід із обставин, що склалися. Затягнута справа гальмує багато процесів у житті. Для дозволу вам на допомогу чоловік – кохана людина або навіть фахівець (юрист, економіст, консультант). Дуже рекомендую почати навчання чи піти до когось у наставництво. Взагалі, весь період присвячений роботі: над собою, над робочими процесами і навіть над відносинами. Краще вкладатись у себе, і тоді ви отримаєте максимум від життя.

Рак

Ризикуєте закопатися у пошуках себе та сенсу життя. Ймовірно, виявлення неприємного сюрпризу — відчуття, що доля підкидає занадто багато проблем і, можливо, ви рухаєтеся не тим шляхом. Найголовніше – зберігати спокій і не кидатися в крайнощі. Підійдіть до всього раціонально, заберіть зайві емоції. Подумайте, як найпростіше обійти складнощі, що виникли, і які найкоротші шляхи до бажаного. Часто негатив — це стимул до нових стрибків зростання та здобутків. До того ж завжди можна переключитися на особисте життя, адже там у вас з’явиться нова цікава людина та новий флірт.

Лев

У другій половині лютого почуття кипітимуть не по-дитячому, як кажуть. Здебільшого у сфері кохання. Тут ймовірно поява нових шанувальників, а також повернення людини з минулого, на яку ви давно чекали. Флірт для жінки – розкриття своєї жіночності та яскравості особистості, для чоловіків – поява важливої та улюбленої супутниці життя. Людина, яка з’явиться цього місяця, залишиться надовго. У роботі все гаразд. Дохід стабільний, можливі нові прибуткові проекти та завдання.

Діва

Дівам вдасться вибратися з дуже складної та заплутаної ситуації, знайти ключі до будь-яких дверей, а також отримати безліч подарунків від коханих. Гарний, багатий на події період. Фінансовий потік буде чудовим, і ви зможете навіть придбати щось дуже цінне та дороге. Якоїсь миті ви навіть можете відчути пересичення таким активним і яскравим періодом, захочеться закритися від усіх і побути на самоті. Однак я не раджу відмовлятися від благ, які поллються як із рогу достатку.

Терези

Вам варто очікувати на несподіваний тривалий візит родичів або навіть тимчасовий переїзд улюблених батьків. Постарайтеся отримати з цього користь, хоча, звичайно, певні складнощі ляжуть на ваші плечі. Дуже можлива поява нових класних пропозицій щодо роботи, на які варто звернути увагу. Постарайтеся зберігати спокій і все реагувати з позитивним настроєм. У відносинах з’явиться вибір між двома партнерами, і, швидше за все, до кінця місяця ви вже визначитеся, з ким продовжите будувати щасливе майбутнє, а хто залишиться ні з чим.

Скорпіон

Ви ризикуєте надто «відлетіти» у своїх мріях та ілюзіях, що підвісить справи і змусить вас зробити крок назад у бізнесі та роботі. Постарайтеся заземлятися і не дуже витати в хмарах. Навіть на нового шанувальника чи нову шанувальницю в любовній сфері можете не звернути увагу через свої думки. Насправді дуже вдалий період, коли все у ваших руках можна буквально гори згорнути. Включайтеся в активну діяльність на повну. Можливі поїздки та відрядження.

Стрілець

Цього періоду у вас буде дуже багато спілкування з друзями, тусовок та розваг. І щодо фінансів це дуже вдалий час — відкриваються можливості заробити велику суму грошей. Тільки не поспішайте витрачати її на емоціях. У коханні теж дуже сприятливий період порозуміння та почуттів з боку партнера.

Козеріг

Період кардинальних змін: руйнація чогось дуже стабільного та народження абсолютно нового у житті. Начебто ви дійшли до критичної точки і настав час робити вихід на новий рівень – але при цьому доведеться залишити багато позаду. Постарайтеся поставитися до цього філософськи і побачити лише плюси. Зате у фінансовому плані життя піднесе безліч приємних сюрпризів, блага посиплються зверху, як з рогу достатку. У відносинах поки що жодних змін. Для тих, хто в парі, – відчуття нестачі емоцій, кохання. У тих, хто поки що самотній, пошук другої половини не увінчається успіхом.

Водолій

У другій половині лютого доведеться багато попрацювати, щоб отримати бажане. Застосуйте всі свої знання та навички, а ще краще – вирушайте на навчання за новими. Будьте обережні: хтось має намір активно плести інтриги проти вас і, на жаль, це може сильно нашкодити репутації. У роботі — нове несподіване джерело доходу на додачу до основного. Намагайтеся ці гроші зберегти і покласти на накопичувальний рахунок. У майбутньому вони дуже знадобляться для великої покупки. Ну і у стосунках тихий спокійний період кохання та порозуміння.

Риби

Риби, як справжнісінькі представники водної стихії, ризикують потонути в емоціях і почуттях. Через це ви можете потрапити в неприємну ситуацію або навіть виявитися комусь винні. Дуже сильно на це вплине чоловік, вищий за вас за посадою або за статусом. Він виявиться основною причиною переживань. Зберігайте спокій, впевненість у собі, не дозволяйте піджати вас під себе. І найважливіше – не відлітайте в ілюзії, інакше просто не помітите, як потрапите під чиїсь вплив. У відносинах все спокійно, багато кохання та щасливих моментів.

You cannot copy content of this page