Таро-прогноз з 15 по 30 листопада 2023 року для кожного

Друга половина листопада видасться дуже емоційним періодом внутрішніх трансформацій та боротьби із самим собою. Емоції бушуватимуть як усередині, так і зовні вас.

І це не дивно, адже основний аркан цього періоду — Туз Чаш, одна з найемоційніших карток у колоді. Друга частина листопада загалом склалася досить непростою через енергію Скорпіонів.

Тому перша порада, яку хочеться дати, — зберігайте спокій у будь-якій ситуації, підходьте до рішень логічно, з холодною головою. Не впадайте в паніку, якщо не виходить зробити вибір і здається, що ви просто не можете вирішити, як краще вчинити.

Емоційна гойдалка розгойдується на повну, і іноді буде правильніше просто перечекати і залишити все як є.
Вам може прилетіти пропозиція спробувати себе у новій справі, проекті чи навіть створити щось своє. І ось тут якраз таки ви й станете перед вибором: залишитися в старому доброму болоті зі стабільним доходом або піти в те, чого ніколи не пробували, і практично зробити «вихід у відкритий космос».

Карти радять ризикнути і дійти заслуженого успіху. А от у відносинах краще не поспішати виявляти ініціативу, інакше можна наламати дров. Дозволяється будувати плани, мріяти, продумувати спільні поїздки, шукати партнера через мережу (якщо ви все ще вільні). Усі реальні дії залиште на грудень.

Навіть написати людині, яка сподобається, теж краще потім. Інакше цей роман ризикує виявитися дуже швидкоплинним. Трансформації та зміни краще залишити для роботи, а у справах любовних ризик та зміни поки не на користь.

І невелика порада-підказка на кінець листопада від оракула «Знаки Всесвіту». Карта називається «Початок», і її опис говорить про таке: все пішло не за планом, але будь-який поворот приведе на краще. Навіть якщо зараз це не очевидно. Не бійтеся почати, не чекайте біля моря погоди. Дійте навіть якщо перший крок складний. Потім вас нічого не зупинить.

You cannot copy content of this page