Таро-прогноз з 20 – 29 лютого для кожного, високий ризик потрапити у фінансову пастку та втратити велику суму грошей

В цей період, який пройде під заступництвом аркана 6 пентаклей, вам доведеться бути раціональними і робити вибір, ґрунтуючись не на почуттях, а на розумі. У вас можуть попросити грошей у борг, вам запропонують зробити якусь роботу або захочуть, щоб ви надали комусь допомогу та виступили у ролі благодійника. І вам потрібно буде вирішувати, чи підете ви на це чи ні.

Бережіть в ці дні гроші, ведіть облік і продивіться свою домашню бухгалтерію, щоб звести дебет із кредитом. Також буде можливість поставити жирний плюсик у карму, якщо ви виявите свою доброту світу і відправите трохи грошей на благодійність.

Настав час взяти під повний контроль все те, що зараз відбувається у вашому житті. Перестаньте погоджуватись на гру на чужих умовах, встановлюйте правила самі. Час стати рішучою і впевненою в собі людиною, яку поважають і з якою рахуються всі оточуючі люди».

Кар’єра

Роботи на цьому тижні буде не дуже багато, і у вас з’явиться час перепочити і зібратися з думками. Сядьте і проаналізуйте, як зараз справи в робочій сфері. Якщо ви відчуваєте, що втомилися та вигоріли, то потрібно шукати варіанти для зміни сфери діяльності. Добре пошкребти по засіках і знайти тих людей, які вам допоможуть у пошуках позитивних змін і просування кар’єрними сходами.

Фінанси

У фінансовій сфері цього тижня буде неспокійно, тому від великих покупок, угод та ризикованих вкладень краще відмовитись. Крім того, необхідно ретельно контролювати витрати і не кидатися на будь-яку надто підозріло вигідну пропозицію. Якщо втратите пильність, то ризикуєте потрапити в пастку, розставлену шахраями, і втратити велику грошову суму.

Кохання

В амурній сфері цього тижня не варто будувати повітряні замки та витати у солодких ілюзіях. Вас можуть спробувати обдурити або скористатися вашою прихильністю, довірою, симпатією у своїх корисливих цілях. Не довіряйте у цей період нікому, а у складних питаннях покладайтеся на свій внутрішній голос.

Здоров’я

Зі здоров’ям жодних проблем не передбачається. Ви відчуєте шалений приплив сил, який потрібно направити у правильне русло. Зробіть розминку з ранку, постій хвилину в планці, прогуляйтеся на свіжому повітрі, відвідайте культурний захід або сходіть у спортзал. Проте фанатизму теж варто уникати. Щоб уникнути непередбачених проблем та простудних захворювань, займайтеся всім у розумних межах.

Порада

Якщо почнете сумувати про минулі події, розчарування та втрачені можливості, то ні до чого хорошого це не приведе. Негатив зажене вас у глибоку і темну криницю, вибратися з якої буде дуже складно. Дивіться тільки вперед, плануйте своє світле майбутнє, будуйте сміливі плани і постарайтеся вийти із зони комфорту.

You cannot copy content of this page