Таро-розклад на 17 та 18 лютого: Левів чекає важка розмова, а Риби готуються до розлучення

Левів чекає важка розмова, а Риби готуються до розлучення: таро-розклад на 17 та 18 лютого

Овен

Любов (Диявол): Говорить про стосунки, наповнені запаморочливою пристрастю. Аркан також вказує на спілку, де між партнерами є велике фізичне тяжіння.

Професійна сфера (Туз Посохів): Скоро ви підніметеся вгору кар’єрними сходами. Не забувайте використовувати свої творчі навички – вони допоможуть підійти до виконання завдань креативно.

Телець

Любов (Паж Мечів): Символізує незрілу та інфантильну людину. Поки що він не готовий до серйозних стосунків.

Професійна сфера (Сімка Меч): Карта радить придивитися до робочого колективу: хтось намагатиметься вставити вам палиці в колеса.

Близнюки

Любов (Сімка Кубків): Карта обіцяє обман у відносинах, а також надмірне захоплення ілюзіями, пов’язаними з партнером.

Професійна сфера (П’ятірка Мечів): У робочому колективі зараз панує напружена обстановка. Співробітники часто сваряться, а начальник чинить тиск на всіх.

Рак

Любов (Четвірка Пентаклів): Висока ймовірність розриву відносин, тому що один із партнерів постійно ревнує іншого, виявляє власні риси характеру.

Професійна сфера (Дама Кубків): Ви перестали отримувати задоволення від роботи і відчуваєте, що вона перетворилася на нестерпну та нудну рутину.

Лев

Любов (Суд): Пророкує важку розмову з партнером. У ваших відносинах існує якась серйозна проблема, з вирішенням якої ви постійно відкладаєте «до кращих часів».

Досягнення успіху може здатися вам складним і повільним, але повірте, зовсім скоро ви наблизитесь до намічених цілей.

Діва

Любов (Трійка Посохів перевернута): Ви надто довго ігнорували проблеми у відносинах, вважаючи їх незначними. Настав час приймати рішення.

Професійна сфера (Десятка Кубків перевернута): Вказує на розчарування та застій. Можливо, ви відмовилися від можливостей, які вам пропонувалися.

Терези

Любов (Зірка): Карта вказує на людину, яка мріє про особисте щастя і незабаром отримає шанс зустріти свою другу половинку.

Професійна сфера (Імператриця): Ваша кар’єра зараз йде вгору. Ви намагаєтеся опрацювати навіть найменші дрібниці у робочій сфері — начальство це відзначить.

Скорпіон

Любов (Туз Посохів перевернутий): Розпалити колишню пристрасть у відносинах може виявитися не такою простою справою. Цими вихідними Скорпіони повинні будуть присвятити себе партнерові.

Професійна сфера (Дама Мечів): Ви продемонструєте свою силу та авторитетність на роботі.

Стрілець

Любов (Лицар Кубков): Вказує на людину, яка живе ідеалами, честолюбна і готова на подвиги заради своєї половинки.

Професійна сфера (Двійка Кубків): Символізує вдале співробітництво та успішне ділове партнерство.

Козеріг

Любов (Місяць): Вказує на приховану зраду та зраду у відносинах.

Професійна сфера (П’ятірка Кубків): Втілює фінансовий крах, збитки та скорочення на роботі.

Водолій

Любов (Вісімка Посохів): обіцяє швидкі зміни в особистому житті. Можливо, у ці вихідні Водоліїв чекає доленосна зустріч, яка приведе до шлюбу.

Професійна сфера (Четвірка Посохів): Символізує підвищення на службі, збільшення заробітної плати.

Риби

Кохання (Вежа): Пророкує розлучення або розлучення з партнером.

Професійна сфера (Вісімка Мечів): Аркан сигналізує про те, що ви отримаєте нове місце роботи, де зможете реалізувати свій потенціал.

You cannot copy content of this page