Таємничий циганський гороскоп, який розповість про тебе все!

Таємничий циганський гороскоп, який розповість про тебе все

Ворожіння на руках та передбачення за допомогою спеціальних магічних предметів – це те, з чим у багатьох з нас асоціюються цигани. А чи ти знала, що в них є ще й свій власний погляд на астрологію?

Життя циган завжди було оповите особливою магічною вуаллю. Здається, що вони постійно носять із собою міні-версію кришталевої кулі і за лічені секунди можуть розповісти все про твою долю, лише глянувши на лінії долоні.

Насправді всі ці «факти» вкрай перебільшені, а екстрасенсорика властива далеко не кожному представнику цієї етнічної групи.

Проте свого історичного потягу до магії вони заперечують, тому навіть винайшли свій власний гороскоп. У ньому також звичні нам 12 знаків, які визначаються за датою народження.

Чаша (21 січня – 19 лютого)

Представники Чаші виправдовують назву свого знака. Згідно з циганським гороскопом, вони мають особливо чуйний дар єднання і сприйнятливості, а перш ніж зробити вибір на користь будь-якого рішення, добре зважують всі «за» і «проти».

Ці люди відрізняються креативним складом розуму, але через свою нерішучість часто залишаються в тіні.

Вони просто люблять філософствувати і ніколи не відмовить у допомозі нужденному. А ще у Чаш просто чудове почуття гумору та самоіронії, а от сарказм вони намагаються обминати.

Капюшон (20 лютого – 20 березня)

Народжені під цим знаком наділені особливою серйозністю та спокоєм. Протягом усього життя вони вважають за краще довіряти лише собі, досить важко відкриваючи свою душу незнайомцям. Проте людей тягне до Капюшонів, як магнітом, а ті намагаються втекти подалі, щоб усамітнитися і побути наодинці зі своїми думками.

Представники цього знаку неймовірно працелюбні, але їхній зайвий перфекціонізм нерідко заважає їм спокійно жити. Вони легко можуть все обнулити і почати заново, ні про що не шкодуючи і вірячи тільки в краще.

Кинжал (21 березня – 20 квітня)

Ті, хто народився під знаком Кинджала, наділені енергією, якої, здається, немає кінця та краю. Згідно з традиціями циганського гороскопа, цей гострий предмет символізує швидке вирішення ситуації, тому імпульсивності у цих людей хоч греблю гати.

Нерідко їх потяг до змагань може накликати на них біду, забрати всі сили, створивши образ буйних натур, але це рідко їх зупиняє. У Кинджалів чудово розвинена інтуїція, тому практично завжди вони роблять правильний вибір і не помиляються навіть у найскладніших ситуаціях.

Вінок (21 квітня – 20 травня)

Вінок — це символ чистоти та елегантності, який наділяє народженого під його «зіркою» особливою чутливістю, вірністю та романтичністю. Вони просто люблять комфорт і розкіш, ніколи не погоджуються на менше, віддаючи всі сили для створення кращого для себе життя.

Особливого успіху ці люди досягають у творчих професіях, де вони опиняються в центрі уваги та набувають маси бажаних компліментів. Вони добрі та щирі, а тому їм завжди можна довірити найпотаємніший секрет.

Свічник (21 травня – 20 червня)

Свічник символізує мудрість та впертість. Народжені під цим знаком просто люблять подобатися іншим.

Вони вкрай доброзичливі, тому легко заводять друзів і з легкістю стають улюбленцями в будь-якій компанії.

При цьому в глибині душі вони досить потайливі і зовсім не поспішають розкриватися перед іншими. Їхній величезний мінус — це зайва скупість. Вони ніколи не витратять зайву копійчину: ходити в магазин без купонів знижок і купувати щось не на розпродажі для них просто страшний сон!

Колесо (21 червня – 21 липня)

Колесо позначає життєві зміни, які практично ні на хвилину не припиняються у житті цих людей. Вони дещо невпевнені в собі і надмірно стримані, адже події, що постійно змінюються, просто не дозволяють їм спокійно зітхнути хоч на хвилиночку!

Все це призводить до їх зайвої підозрілості та недовіри до всього, що відбувається.

Нерідко народжені під знаком Колеса відчувають труднощі з концентрацією і щоб хоч якось контролювати своє життя, вдаються до детального планування, яке часто зводить їх з розуму (парадокс!).

У коханні та дружбі представники знака вірні та стабільні, вони цінують сімейні традиції та можуть прожити в одному місті чи навіть будинку все життя.

Зірка (22 липня – 22 серпня)

Всі хто знайомий з людьми-Зірками, в один голос проголосять, що вони неймовірно привабливі та привабливі. Свою яскраву назву цей знак виправдовує сповна: кожен представник Зірки – яскрава та цікава особистість, з якою буде комфортно як у галасливій компанії, так і в душевних посиденьках тет-а-тет.

У коханні вони зазвичай беруть ініціативу до своїх рук, а сім’ї вважаються лідерами. А ще, аналізуючи їхню долю, одне напевно можна сказати: Зірки — одні з головних улюбленців Фортуни.

Дзвін (23 серпня – 22 вересня)

Стримані, врівноважені та інтелігентні – це ключові характеристики народжених під знаком Дзвона. Вони славляться своєю організованістю та пристрасними амбіціями, які прагнуть реалізовувати за першої ж нагоди (яку, до речі, нерідко самі й організовують). Дзвони прекрасні співрозмовники, які завжди готові стати подушкою для сліз чи чуйним психологом, який говорить правильні слова підтримки та дарує надію на краще.

Незважаючи на те, що всесвітнє визнання і великі гроші для них не є головними цілями життя, ці люди вважаються справжніми трудоголіками, у яких виходить буквально «робити гроші з повітря».

Монета (23 вересня – 22 жовтня)

Дзвінка Монета відповідає за позитив і життєрадісність, наділяючи всіх, хто народився під її знаком особливою мудрістю та невиправним оптимізмом.

Ці люди з легкістю залагоджують будь-які конфлікти, приймають виключно мудрі та справедливі рішення, а ще мають масу талантів: починаючи від пошиття одягу і закінчуючи веденням переговорів.

Довгий кинжал (23 жовтня – 21 листопада)

Довгий кинжал, приголосний циганському гороскопу, символізує зміни, навчання та еволюцію. Всі представники цього знака мають аналітичний розум і сильний характер, який дозволяє їм не зациклюватися на успіхах і сміливо продовжувати крокувати життям.

Їхня індивідуальність, що поєднується з особливою легкістю, робить їх неймовірно привабливими в очах оточуючих і перетворює на лідера, якого хочеться наслідувати. Вони не прощають зрад і зради, тому, перш ніж проміняти їх на когось іншого, радимо кілька разів добре подумати.

Сокира (22 листопада – 21 грудня)

Люди-Сокори вважаються надійними партнерами та відданими друзями, на яких завжди можна покластися.

Все своє життя вони прагнуть пригод, нерідко роблять необдумані вчинки, постійно перевіряючи свій пульс, що зашкалює від адреналіну. Їхня чудова здатність — уміння пристосовуватися абсолютно до всіх ситуацій.

Розвинене почуття справедливості змушує представників цього знака постійно боротися за правду, що забирає в них чимало сил і, на жаль, далеко не завжди дає позитивний результат.

Підкова (22 грудня – 20 січня)

Ці перфекціоністи не можуть уявити й дня без роботи. Вони зовсім не вміють сидіти на одному місці, а тому, будучи відданими своїй справі, намагаються виконувати всі завдання на максимум, роблячи це з величезним задоволенням.

Часом Підкови потребують підтримки близьких та доброї поради з боку, але нерідко готові надати це все і самостійно тому, кому це необхідно.

Вони завжди мають на меті, адже без неї цей щасливий знак зовсім не мислить життя. Їм важливе професійне та особистісне зростання, яке може їм закрити «гештальт» почуття власної важливості.

You cannot copy content of this page