Таємниця імені: чи справді ім’я впливає життя людини? Чи можна змінити життя, змінивши ім’я чи прізвище?

Таємниця імені: чи справді ім’я впливає життя людини? Чи можна змінити життя, змінивши ім’я чи прізвище?

Все у цьому світі побудовано за принципом вібрації. Все рухається і переміщається невидимим людським оком способом.

Вібрація є і в імені людини. Ім’я несе певну силу та енергію, наділяючи людину або силою, або забираючи її.

Одне ім’я може повністю підходити душі людини, і вона почувається добре, та й у житті все відносно добре відбувається. Змінивши ім’я, людина нерідко відчуває цю зміну. Думаю, багато хто стикався з цим. Особливо жінки, виходячи заміж, беруть енергію роду чоловіка і вже починають «вібрувати» на іншій хвилі.

Енергія чоловіка – це також певна карма для жінки.

І вона може бути зцілюючою для неї, незважаючи на багато моментів. Раз цей чоловік прийшов у твоє життя, значить, ти за законом світобудови стаєш дружиною та матір’ю його та своїх дітей, а відповідно приймаєш нову роль та турботи. І ці турботи переходять до тебе вже з нової родини.

Що стосується в цілому зміни імені, так, воно здатне змінити долю. І навіть місце проживання може не співпадати з твоїм ім’ям і душею, і ти відчуватимеш дискомфорт від цього, тому що вібрація місця просто не підходить тобі за певним набором літер та цифр твого індивідуального коду народження.

Можна звертатися до астролога, який здатний підібрати інше ім’я, якщо ви вирішуєте зробити такий вчинок. Але не робити цього самовільно чи просто із банального бажання змін.

You cannot copy content of this page