Телець — молодець: що хорошого принесе ретроградний Юпітер із 4 вересня 2023 року?

Телець — молодець: що хорошого принесе ретроградний Юпітер із 4 вересня 2023 року?

Ретроградність у 2023 році завершить Юпітер. На щастя, на відміну від Венери та Меркурія, він принесе багато хорошого, але важливо не прогаяти шанс і зробити крок назустріч своїм цілям.

Останнім часом надто багато ретроградних рухів серед планет, чи не здається? Спочатку Венера з її камбеками від колишніх, потім Меркурій, який змусить усіх вийти із зони комфорту, а тепер ще й Юпітер.

Щоправда, занадто переживати не варто, адже він принесе більше можливостей, а не проблем.

Хоч у деяких сферах і буде трохи важкувато, загалом ретроградний Юпітер — одна з найпозитивніших астро-подій 2023 року. Лови гід, чого варто чекати і побоюватися до кінця грудня, щоб не облажатись.

У чому особливість ретроградного Юпітера у Тельці?

Юпітер дає задню рідше, ніж інші планети, а тому може похвалитися величезним накопиченим впливом, який не омине нікого. На щастя, астрологічно зоряне тіло не зазнає великої шкоди навіть під час ретрограду, так що не варто переживати, що воно посилить трійничок із Венерою та Меркурієм, які вже завершують зворотний хід.

Ретроградний Юпітер розпочнеться 4 вересня і триватиме аж до 31 грудня, тому недооцінювати рекомендації явно не варто. Планета знаходиться в Тельці, так що особливо цінуватиметься раціональний і практичний підхід до вирішення проблем без спонтанності та марнотратства.

Яким чином ретроградний Юпітер вплине на знаки зодіаку?

Телець любить тих, хто твердо стоїть на ногах, тому літаючим у хмарах, але не особливо впевненим у своїх крилах, краще все-таки приземлитися та перечекати ретроград у спокійній обстановці. Юпітер намагатиметься показати тобі деякі ситуації під іншим кутом, хитаючи ґрунт під ногами. Звичайно, без роздратування не обійдеться, але насправді це для загального блага всього зодіакального кола.

У багатьох з’явиться бажання реалізувати давні мрії та плани, що спалахнуло ще під час ретроградного Меркурія. Якщо тоді йти назустріч новому зірки наполегливо не рекомендували, то зараз настане та сама година. Щоправда, Телець схвалить наміри лише тих, хто має план. Якщо ж у тебе лише вогонь і замітка в телефоні, почекайте до 2024 року.

Що хорошого принесе ретроградний Юпітер у Тельці?

Наймудрішим і сміливішим вдасться вийти після ретроградного Юпітера з новою справою та успіхами в кар’єрі, про які на початку року можна було лише мріяти. Настав час добре попрацювати після літнього відпочинку та проявити всю свою креативність, амбітність та наполегливість. І Юпітер, і Телець — дуже обґрунтовані астрологічні одиниці, які не оцінять інфантильність і мрійливість без дій.

На багатьох чекає період трансформації, тож це реальний шанс змінити те, на що довго не вистачало духу.

Наприклад, поміняти роботу, переїхати чи вирушити вчитися за кордон. Важливо не відлетіти від грандіозних змін і стійко контролювати ситуацію, інакше на тебе чекає не крок уперед, а два тому.

Чого слід побоюватися під час ретроградного Юпітера у Тельці?

Хоча Юпітер у Тельці і здається досить перспективною подією, у нього є й мінуси. По-перше, ще раз, непостійним і тим, хто любить повну свободу дій, буде досить складно пристосуватися до періоду, що повністю заохочує виключно стабільність.

По-друге, варто уважніше стежити за витратами. За відсутності масштабного бізнес-плану великі вкладення з ймовірністю обернуться банкрутством.

По-третє, протягом усіх 118 днів ретрогада потрібно дбайливо берегти свої романтичні стосунки. Якщо у тебе є партнер, то не допускай конфліктів через гроші (вони можуть призвести до розлучення).

Якщо ж ти шукаєш, то Юпітер не відрізняється романтичністю, так що тут все тільки в твоїх руках. Хоча, швидше за все, до кінця року ти будеш надто зайнята привітами від колишніх (спасибі Венері за це!)

You cannot copy content of this page